به گزارش خبرنگار اندیشه برنا، مرکز اسناد انقلاب اسلامی در تازه‌ترین آثار منتشر کرده خود سه کتاب با عنوان "ما شنیده‌ها را دیدیم"، انقلاب اسلامی در کرمانشاه(جلد اول) و بیعت در فقه سیاسی شیعه را وارد بازار نشر کرد.
 
بنا بر این گزارش کتاب "ما شنیده‌ها را دیدیم" نوشته حسن گلچین که در شمارگان، 2000 نسخه و با قیمت 9 هزار ریال منتشر شده، یادواره‌ی شهدا و نکوداشت جلوه‌های ایثار رزمندگان اسلام در طول هشت سال جنگ تحمیلی عراق بر ضد ایران و مجموعه‌‌ای از چند خاطره از دوران هشت‌ساله‌ دفاع مقدس است.

همچنین در کتاب "انقلاب اسلامی در کرمانشاه" تالیف روح‌الله بهرامی که جلد اول آن در هزار نسخه و با قیمت  105,000 ریال منتشره شده،تلاش گسترده‌ای صورت گرفته است تا براساس اسناد و مدارک معتبر، گوشه‌هایی از حوادث و تحولات انقلاب اسلامی در این کانون روشن گردد و نقش آن در روند تحولات انقلاب اسلامی نشان داده شود. امید است که انتشار این مجموعه مانند مجموعه‌های دیگر در روشنگری و شناخت بهتر انقلاب اسلامی‌ ایران مؤثر واقع شود.

کرمانشاه از جمله کانون‌های مهم انقلاب اسلامی ایران و از شهرهای بزرگ و تأثیرگذار در تحولات انقلاب اسلامی است؛ کانونی که منطقه‌ای حساس و مرتبط با کانون‌های انقلاب در عتبات عالیات، تهران و قم بوده است. 

به گزارش برنا همچنین سومین کتاب منتشره شده از سوی مرکز اسناد کتاب "بیعت در فقه سیاسی شیعه" نوشته علی شیرخانی است که در شمارگان، 2000 و با قیمت 28,000 ریال منتشر شده است.

این اثر درصدد است این بحث را از منظر آموزه‌های شیعه مورد بررسی قرار داده و تلاش می‌کند آن را با توجه به فقه سیاسی شیعه، که در پی بیان احکام ظاهری شیعیان است، تبیین کند.