به گزارش خبرگزاری برنا از خوزستان به نقل از روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بهبهان، علاقمندان میتوانند آثار خود را در سه بخش، بخش اول: کودک و محرم، بخش دوم: کودک و اجتماع، کودک و معلولیت، کودک و خانواده، کودک و اصلاح الگوی مصرف و در بخش ویژه: نگاه کودک ( در این بخش از 8 سال تا 18 سال با موضوع آزاد شرکت می کنند) به دبیرخانه این مسابقه واقع در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بهبهان ارسال کنند.
 
این فراخوان در خصوص شرایط شرکت در مسابقه توضیح می دهد: شرکت در مسابقه برای عموم عکاسان آزاد است. شرکت کنندگان می توانند حداکثر ده عکس به صورت تک عکس و یا مجموعه به دفتر مسابقه ارسال کنند.

 عکس های برگزیده در یک نمایشگاه در معرض دید عموم قرار خواهد گرفت. عکس ها می تواند به صورت رنگی و یا سیاه و سفید و در ابعاد حداقل 30*24 حداکثر 40*30 باشد.

 این فراخوان در خصوص جوایز بخش مسابقه می افزاید: در بخش اول به عکس اول تندیس مسابقه و مبلغ 4 میلیون ریال، به عکس دوم دیپلم افتخار و مبلغ 3میلیون ریال و عکس سوم لوح تقدیر و مبلغ 2 میلیون ریال اهدا می شود.

در بخش دوم به عکس اول تندیس مسابقه و مبلغ 3 میلیون ریال، به عکس دوم دیپلم افتخار و مبلغ 2 میلیون ریال و عکس سوم لوح تقدیر و مبلغ یک میلیون ریال تعلق می گیرد.

در بخش ویژه نیز لوح تقدیر و مبلغ1 میلیون 500 هزار ریال به نفر برگزیده اهدا می شود.

علاقمندان در صورت هرگونه ابهام میتوانند با تلفن 06712223851 داخلی 15 تماس حاصل فرمایند.