به گزارش خبرگزاری برنا از خوزستان، معاون پشتیبانی و توسعه منابع انسانی استانداری خوزستان اظهارداشت: در سال90 با پیگیری های به عمل آمده و باموافقت معاونت توسعه منابع انسانی ریاست جمهوری، زمینه استخدام841نفر در استان خوزستان فراهم شده است.

وی ادامه داد: از این سهمیه 441نفر مربوط به سازمان آموزش و پرورش استان خوزستان هستند كه آزمون آن به‌زودی برگزار خواهد شد.

حسینی با اشاره به برگزاری آزمون 9اردیبهشت ماه گفت: استانداری خوزستان و دستگاه های اجرایی استان برای تأمین نیروی انسانی مورد نیاز خود تعداد 206نفر از افراد واجد شرایط بومی استان را به صورت پیمانی استخدام می کنند.

وی عنوان کرد: این آزمون در مقاطع فوق دیپلم تا دكتری و در رشته های مختلف و بر حسب نیاز برگزار خواهد شد.

حسینی افزود: ثبت نام در این آزمون به صورت الكترونیكی است ومتقاضیان می توانند با مراجعه به سایت‌های www.estekhdam-khz.ir وwww.ostan-khz.ir از 18/1/90الی 27/1/90نسبت به نام نویسی اقدام کنند.

معاون توسعه منابع انسانی استانداری خوزستان گفت: در روز نهم اردیبهشت ماه و همزمان با آزمون استخدامی استانداری اداره ثبت اسناد خوزستان برای جذب 22نفر به صورت جداگانه آزمون برگزار خواهد كرد.

وی خاطرنشان كرد: استخدام فرزندان شاهد هم جدای از این سهمیه ها لحاظ خواهند شد.

دكتر حسینی در پایان تأكید كرد: شركت در آزمون فقط برای افراد بومی استان خوزستان است و در هر شهرستان نیز امتیاز بومی بودن در آن منطقه در نظر گرفته خواهد شد.