به گزارش خبرگزاری برنا مصطفی منتظرالمهدی در گفت‌وگو با خبرنگار برنا از خوزستان گفت: این سالن با ظرفیت 50نفر مجهز به سیستم رایانه و ویدئو پرژکشن برای استفاده جوانان راه اندازی شده است.

وی با بیان اینکه کلیه موسسات غیر دولتی (سازمانهای مردم نهاد) وابسته به اداره کل امور جوانان خوزستان می توانند از تجهیزات این مرکز استفاده کنند، افزود: این موسسات می توانند با توجه به حوزه فعالیت خود اقدام به برگزاری کارگاه، دوره های آموزشی و... به جوانان استان کنند.

وی برگزاری دوره های خبرنگاری، خبرنویسی، تدوین، عکاسی و تصویربرداری و همچنین کارگاه‌های آموزشی پیشگیری از اعتیاد و... را از جمله دوره هایی عنوان کرد که قرار است به‌زودی در این مرکز برگزار شود و امیدواریم با این قدم، جهشی مثبت برای ارتقای فعالیت های سازمان های مردم نهاد برداریم.

مدیر کل امور جوانان خوزستان، با اشاره به اینکه اصل و بدنه فعالیت این اداره سازمان‌های مردم نهاد هستند و نقش تعیین کننده ای در فرهنگ سازی جامعه جوان دارند افزود: اداره کل امور جوانان خوزستان توجه ویژه ای به تشکل های مردم نهاد خود دارد، البته در این رابطه دو ضابطه اصلی را در تعامل با تشکل ها اعم ازعدالت محوری و تخصص گرایی مد نظر قرار داده است.

منتظرالمهدی در پایان از تشکل ها خواستار شد، درموضوع فعالیت خود به‌طور جدی ورود پیدا کنند واداره کل امورجوانان استان نیز در حد بضاعت خود آنها را مورد حمایت قرار خواهد داد.