باشگاه جوانی برنا/ حضور مردم در روز نه دی چه حسی در تو ایجاد کرد؟ وقتی جوانان هم سن خود را در آن روز می دیدی چه احساسی داشتی؟ چه نتیجه ای از نه دی گرفتی؟

محمد مهدی محصولی، فرزند صادق محصولی، وزیر رفاه و تامین اجتماعی:حس غرور، وحدت و همبستگی. خوشحال بودم از اینکه می دیدم مردم از قشرهای مختلف، زیر پرچم انقلاب و ولایت، متحد هستند و دفاع از این اصول را در عمل به نمایش می گذارند.

حضور کم نظیر مردم که هم پرشور و هم پرشعور بود، به همه ثابت کرد که این ملت، هر روز محکم تر از روز قبل برای دفاع از ارزش های انقلاب در صحنه حاضر هستند.

خیلی حس خوبی بود. جوان ها اکثر جمعیت را تشکیل داده بودند. همین نشان می داد که ادعای دشمنان درباره زده شدن جوانان از نظام، بیشتر به یک دروغ مضحک شبیه است و جوان های نسل سوم همچون جوان های اوایل انقلاب، پای نظام و ارزش های انقلاب ایستاده اند.

اینکه مردم همیشه و در همه شرایط، پشتیبان نظام و حامی واقعی ولایت فقیه هستند و با عنایت الهی و با بصیرت مثال زدنی، در راه دفاع از اعتقاداتشان حاضر به همه نوع فداکاری هستند، تا ان شاء الله این پرچم مقدس را به دست صاحب اصلی خود امام زمان (عج) برسانند.


***