باشگاه جوانی برنا/این روزها یکی از تفریحات جوانان نشستن پشت میز رایانه یا رفتن به کافی نت است که با گشت و گذار در سایت‌های مختلف اوقات خود را می‌گذرانند. برخی در این میان علاقه زیادی به خواندن خبرهای روز دارند و برخی دیگر دانلود عکس و آهنگ و یا استفاده از کتاب‌های مخصوص رایانه. گروهی دیگر هم به جهت انجام کارهای روزانه سری به این دنیای بزرگ می ز‌نند تا از امکانات آن بهر‌ه‌مند شوند. عده‌ای هم در این میان سری به سایت‌های افراد مشهور از سیاستمدار گرفته تا بازیگر و فوتبالیست می‌زنند.

طرفداران هر شخصیت دوست دارند از طریق دنیای مجازی با شخصیت محبوب خود ارتباط داشته باشند و از طریق وب سایت از آنها با خبر شوند نه اینکه خبری را در روزنامه‌ای بخوانند و فردای همان روز بازیگر آن را تکذیب کند.

بنابرگزارش برنا سری به برخی از سایت های افراد مشهور در عرصه سینما زدیم تا ببینیم آیا مدیریت سایت آنها هم همچون بازیشان در فیلم ها خوب است. یا ...؟!

برای دسترسی به سایت بازیگران راه‌های زیادی وجود دارد. آسان‌ترین راه این است که شما نام شخص مورد نظر خود را در یکی از موتورهای جستجو نوشته و به آدرس سایت او دسترسی پیدا کنید و یا اینکه از طریق پیوند سایت‌های دیگر وارد سایت آنها شوید.

با واردن کردن نام چند بازیگر مشهور سینمای ایران وارد وب سایت آنها شدیم. ظاهر صفحه نخست بیشتر آنها شبیه به هم بود. تمام دوستان فعال! در بخش بازیگری بسیار علاقه دارند که صفحه نخست سایت‌شان با یک عکس بسیار زیبا از خودشان که با استفاده از آخرین ابزارهای عکاسی بروی آن کار شده ، شروع شود. در واقع عکسی که کل صفحه را در برگرفته نشانه آن است که شما وارد وب سایت کدام بازیگر شده اید.بیشتر آیکون‌های موجود در سایت‌ها شبیه به هم است، بیوگرافی، گالری، اخبارها، معرفی فیلم‌هاو ارتباط با من.

در بخش بیوگرافی که تمامی دوستان زحمت کشیده‌اند و خلاصه‌ای از زندگی خود همراه با شروع فعالیت‌های هنری خود را در آن قرار داده اند. البته برخی از افراد هم از گفتن این که متولد چه سالی هستند خودداری کرده‌اند و برخی دیگر برای با کلاس‌تر شدن سایت بیوگرافی خود را به زبان انگلیسی بروی سایت گذاشته‌اند. برخی دیگر هم سوابق سینمایی و خلاصه‌ای از زندگی خود در کنار هم در بخش بیوگرافی گذاشتند. این هم از خلاقیت این دوستان است.

بخش گالری یا همان عکس مکانی شبیه به مجله‌های تبلیغاتی اینترنتی است. هر بازیگر تعداد زیادی از عکس‌های ژورنالی خود را مدل مو، آرایش و لباس مختلف در این قسمت گذاشته تا مخاطبان یا بهتر بگوییم طرفدارانشان از دیدن آنها لذت ببرند.

از دیگر بخش‌هایی که به نظر ما مهم‌تر از بخش‌های دیگر به نظر می‌آید، بخش خبر است. انتظار این بود که در این بخش خبرها به روز و جدید باشند اما خلاف آن ثابت شد. با دیدن این بخش به این نتیجه رسیدیم که این دوستان بازیگر ما آنقدر مشغله کاری دارند! که اصلا وقت نمی‌کنند سری به سایت‌شان بزنند و آن را به روز کنند. شاید هر یک سال یکبار و یا 2سال یکبار وقتی کنند و سری به سایت بزنند.

با بازدید از چندین سایت از بازیگران بروز سینمای ایران متوجه شدیم که این بازیگران سایت را با آلبوم شخصی اشتباه گرفتند و سایت را محیطی برای نشان دادن ژست های ژورنالی می دانند و حداقل هر 2یا 3 ماه یکبار برای دلخوشی هوادارانشان هم سایت را بروز نمی کنند...