به گزارش خبرگزاری برنا از خوزستان، و به نقل از روابط عمومی دادگستری استان خوزستان، احمد فاتحی گفت:‌ با دریافت گزارشی مبنی بر وجود محلی برای توزیع و فروش مشروبات الكلی و نگهداری اموال مسروقه بسیار قیمتی، این مرجع دستور قضایی برای پیگیری را صادر كرد.

وی افزود: با توجه به حساسیت موضوع از نظر حفظ امنیت اجتماعی و در راستای مبارزه با جرایم و باندهای سازمان یافته، رسیدگی به این امر در اولویت كار این مجتمع قرار گرفت.

فاتحی گفت:‌ در این راستا كار اطلاعاتی نامحسوس در مورد اشخاصی به نام‌های «ف- ب» و همسرش « ز-م » كه به خرید و فروش مشروبات الكلی خارجی به صورت كلان اقدام می‌كردند، انجام شد.
 
سرپرست مجتمع ویژه مبارزه با سرقت شهرستان اهواز تصریح كرد:‌ متهم با هویت «ف- ب» به وسیله خودوری پژو پارس سفید رنگ و با بكارگیری شخصی به نام «م-م»، اقدام به توزیع مشروبات الكلی میكرد كه پس از متوقف نمودن خودروی مذكور، 31 بطری شیشه مشروبات الكلی كشف و ضبط و راننده خودرو نیز دستگیر شد.

فاتحی گفت: پس از صدور دستورات قضایی، ماموران نیروی انتظامی اهواز منزل متهم «ف-ب» را پلمپ كردند و در بازرسی از انبار متعلق به وی، تعداد 598 بطری مشروبات الكلی خارجی كشف و ضبط شد.

وی ادامه داد: در این راستا دو ‌متهم دستگیر شده «م-م» و خانم «ز- م» با صدور قرار قانونی، راهی زندان شدند و پرونده برای تحقیقات بیشتر و شناسایی و دستگیری متهم اصلی در یكی از شعب بازپرسی مجتمع سرقت مفتوح است.