به گزارش خبرنگار برنا با توجه به این که در ایام ماه مبارک رمضان بیشتر سینماها در طرح اذان تا اذان شرکت دارند هیچ‌چیز بیشتر از تماشای فیلم‌های روی پرده آن هم در ساعات پایانی شب نمی‌چسبد چرا که این حسی است که تنها در ماه رمضان می‌توان آن را تجربه کرد.

البته سینماها برای جلب مشتری بیشتر در بهای بلیت نیز تخفیف می‌دهند و مثلا نرخ بلیت‌هایی که پیش از این 4هزار تومان بود به 3 هزار تومان و نرخ بلیت‌های 3هزار تومانی به 2 هزار تومان کاهش خواهد یافت.

بنابر این گزارش قرار است فیلم یوسف پیامبر (ع) به کارگردانی فرج‌الله سلحشور که نسخه سینمایی سریالی به همین نام است نیز در این ایام اکران شود.

به جز یوسف پیامبر(ع) باقی فیلم‌ها همان فیلم‌هایی است که پیش از ماه مبارک رمضان نیز در سینماها اکران می شدند که به ترتیب زیر است:

آقا یوسف
خلاصه فیلم: آقا یوسف، بازنشسته، از پنج سال پیش پنهان از چشم دخترش در خانه‌های مردم کار می‌کند. حوادثی که در این خانه‌ها، به ویژه در دومین خانه رخ می‌دهد، مستقیماً به او ربط پیدا می‌کند و زندگی او را دگرگون می‌سازد...

اینجا بدون من
خلاصه فیلم: قصه خانواده‌ای را روایت می‌کند که پای دخترشان مشکل دارد و تمام دغدغه این خانواده رفع مشکل اوست.

ورود آقایان ممنوع
خلاصه فیلم: مدیر یک دبیرستان دخترانه به شدت با حضور یک دبیر مرد در مدرسه خود مخالفت می‌کند....

شبانه روز
خلاصه فیلم: فوژان رهایی، طراح لباس قرار است با پسر دایی خود ازدواج کند. اما با ورود بابک ... مرجان به رغم بیماری خود و مادرش و شکستی که در ازدواج تجربه کرده، می کوشد دوباره روی پای خود بایستد و زندگی اش را از نو بسازد... سیاوش نقاش آبرنگ با وجود بیماری رماتیسم، زندگی آرامی با همسر خود دارد، اما روزگار ... تاج السلطنه که از دسیسه های اندرونی به تنگ آمده خاطراتش با معلم نقاشی اش سلیمان را مرور می کند ...

ورود زنده‌ها ممنوع
خلاصه فیلم: ذبیح و غلام، دو شخصیت محوری این داستان، از طبقات پایین اجتماع هستند که طی ماجراهایی طنزآمیز اتومبیل نعش‌کش خود را از دست می‌دهند و مجبور می‌شوند برای گذران زندگی، با موتورسیکلت، جنازه‌های مشتریان خود را جابه‌جا کنند.

پروانگی
خلاصه فیلم: نویسنده‌ای به دعوت دوستش از آمریکا به فرانسه می‌آید، اما به محض ورود به پاریس متوجه می‌شود دوستش مرده و با کتاب نیمه تمام دوستش روبه‌رو می‌شود و تصمیم می‌گیرد این کتاب را کامل کند اما داستان کتاب او را وارد فضایی متفاوت از حال و روز خودش می‌کند.

سوت پایان
خلاصه فیلم: زوجی مستندساز به واسطه اتفاقی که برای یکی از بازیگران می‌افتد درگیر ماجرایی می‌شوند.

دختر شاه پریون
خلاصه فیلم: ارژنگ که مردی ثروتمند است بعد از افسردگی با دختر شاه پریون آشنا می‌شود و...

اکران شبانه فیلم‌ها هم سانس های جالبی دارد و به طور مثال پردیس سینمایی ملت آخرین سانس ساعت 15/2 بامداد است که مربوط به فیلم "اینجا بدون من" است و باقی سانس‌های شبانه هم بین 30/23 تا 45/1 بامداد متغیر است. البته تجربه نشان داده برای دیدن فیلم های شبانه باید چندین ساعت قبل از سانس مورد نظر بلیت خود را خریداری کنید!