به گزارش برنا آموزشگاه‌های بازیگری نیز از چرخه تبلیغات عقب نمانده و برای هرچه بیشتر دیده شدن و رونق بازار خود از نام و عنوان چهره‌های شناخته شده عالم سینما و تلویزیون استفاده می کنند. گاهی خود این بازیگران شخصا پا به عرصه آموزش گذاشته و در تبلیغات موسسه مورد نظر به صورت گل درشت به نام خود اشاره می کنند.

پدر خوانده بازیگری در موسسه بازیگری
موسسه بازیگری در تبلیغ خود نام یکی از اساتید بازیگری را آورده که چندی پیش در برنامه مستندی در تلویزیون درباره بازیگری و تب آن صحبت می کرد. این آموزشگاه نام آقای بازیگر را بزرگ بر روی آگهی خود نوشته و در گفت و گو با خبرنگار برنا توضیح می‌دهد:مدت زمان کلاسها 6 ماه بوده و مورد تایید وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است. در کلاس‌های ما فقط استاد ع.خ و خانم پ.گ و آقای ح.م آموزش می دهند. بعد از گذراندن دوره، هنرآموزها به پروژه‌های مختلف سینمایی تلوزیونی معرفی می شوند. شهریه این دوره یک میلیون تومان است.

او درباره کیفیت نقش‌های محوله به هنرجوها می گوید: این طور نیست که هنرجو فقط سیاهی لشکر باشد. نقش هنرآموزهای ما دیالوگ هم دارد.

آموزشگاه بازیگری دیگری برای جذب مشتری از نام یکی از بازیگران معروف و کهنه کار سینما و تلویزیون که در نقش‌های مختلف تاریخی حضور داشته و برای خود جزو قدیمی‌های این حرفه به حساب می آید، استفاده کرده و لقب استاد را به او می دهد. مسوول آموزشگاه می گوید: کلاس‌های بازیگری آقای بازیگر در سه ترم سه ماهه برگزار شده و مهارت های مختلف آموزش داده می شود. هزینه ثبت نام آن یک میلیون و 800 هزار تومان است که به صورت قسطی هم می توان پرداخت کرد. 


سرفصل دروس آموزشی موسسه عبارتند از: حرکت، کارگاه عملی و بازیگری، پانتومیم، سولفژ، تاریخ بازیگری، تحلیل و بازی جلوی دوربین و... که آقای بازیگر فقط کلاس‌های بازیگری را آموزش می دهد.

لطفا در مسایل شخصی وارد نشوید!
آموزشگاه دیگری متعلق به یکی از بازیگران سینما و تلویزیون است.کلاس های آموزشی این خانم بازیگر(ز.ب) در مدت زمان کمتر و در 60 جلسه برگزار می‌شود.

به گزارش برنا، به گفته مسوول این آموزشگاه در این 60 جلسه فقط 3 جلسه خانم بازیگر شخصا در کلاس ها حضور یافته و در سایر کلاس ها از اساتید دانشگاهی که دارای مدرک فوق لیسانس به بالا هستند، استفاده می کند.

هزینه این کلاس ها، 695 هزار تومان است که اگر شخصی متولد اردیبهشت ماه باشد، 30 درصد تخفیف داده می شود. مسوول آموزشگاه در پاسخ به این سوال خبرنگار برنا که آیا اردیبهشت ماه با ماه تولد خانم بازیگر در ارتباط است، پاسخ می دهد: لطفا در مسایل شخصی وارد نشوید!

سوپر استار ها آموزش بازیگری می دهند
آموزشگاه دیگری که نام سوپراستارهای معروف سینما را در تبلیغات خود یدک می کشد، شرایط ویژه تری برای کلاس‌های خود در نظر گرفته است. این آموزشگاه مدرک دانشگاه ... را به هنرآموزان خود بعد از اتمام دوره می‌دهد و برای 5 ترم آموزشی توسط م.الف و ح.ب بازیگران زن و مرد اول پرده های سینما و ف.ج کارگردان و مجری تلویزیونی 2 میلیون و 500 هزار تومان شهریه دریافت می کند و در کلاس ها از اساتید دانشگاه و بازیگران سینما به صورت ترکیبی استفاده می شود.