به گزارش سرویس قاب نقره برنا، مراسم دعای روح‌بخش کمیل با حضور باشکوه زائران ایرانی خانه خدا، در بین الحرمین در جوار بارگاه نبی مکرم اسلام (ص) با نظم و یكپارچگی خاصی برگزار شد.

این مراسم معنوی با حضور حجت الاسلام و المسلمین محمدی گلپایگانی مسئول محترم دفتر رهبر معظم انقلاب، نمایندگان بیوت مراجع عظام تقلید و بیش از پانزده هزار زائر ایرانی با نظم و یكپارچگی خاصی در ساعت 21 و 30 دقیقه به وقت محلی با تلاوت آیاتی از کلام الله مجید توسط قاری بین المللی صالح اطهری فرد آغاز شد که قاری دعای کمیل غلامرضا‌زاده بود و در ادامه، مداح اهل بیت (ع) محمدرضا طاهری به مدح و منقبت رسول الله(ص) و ائمه مظلوم بقیع پرداخت.

پس از برگزاری دعای کمیل حجت الاسلام و المسلمین قاضی عسكر نماینده ولی فقیه و سرپرست حجاج جمهوری اسلامی با دعا برای عزت اسلام و مسلمین و حل مشکلات جهان اسلام، ظهور حضرت حجت(عج)، آرزوی سلامتی برای رهبر معظم انقلاب و مراجع تقلید و اشتغال و ازدواج جوانان برومند ایران زمین این مراسم را پایان داد.

بنا بر این گزارش که از سوی پایگاه اطلاع رسانی حج منتشر شد، زائران ایرانی در حج امسال، 4 نوبت در مدینه منوره دعای روحبخش کمیل می‌خوانند که دومین مراسم شب گذشته به پایان رسید و دو نوبت دیگر بعد از موسم حج و بازگشت حجاج مدینه بعد از مکه برپا خواهد شد.