شاید یک سؤال همیشه ذهن بعضی از مردم طبقه متوسط جامعه را درگیر کرده باشد و آن اینکه چطور ثروتمندان روز به روز بر ثروتشان افزوده می‌شود؟ویکتوریا بکام همسر فوتبالیست معروف انگلیسی همواره به خاطر خرید‌های گرانش مثل لباس‌های چند هزار پوندی، گوشی موبایل طلا و... سوژه رسانه‌ها است.

به گزارش ایران، سایت دیلی میل در یک بررسی شیوه پولدارتر شدن خانم بکام را توضیح داده. ویکتوریا بکام در مزون لباسش که با مارک مخصوص بکام تولید می‌شود لباسی با قیمت کمتر از 1500 پوند ندارد اما جالب است بدانید این لباس‌های گرانقیمت در واقع 60 پوند خرج داشته است. لباس‌های فصلی بهاره و پائیزه مزون بکام در یک تولیدی متروک در شرق لندن تولید می‌شود در این تولیدی حدود 30 کارگر بنگلادشی و بنگالی کار می‌کنند که هر یک در ازای یک ساعت دوخت‌ودوز 8 پوند می‌گیرند و اکثر لباس‌های ستارگان بزرگ هالیوود و مانکن‌های معروف کار آنهااست. حالا اگر در روز این تولیدی در مجموع 10 دست لباس کامل بیرون بدهد یعنی روزانه درمقابل 600 پوند هزینه صدها میلیون پوند سود دریافت می‌کند. ویکتوریا بکام نخستین بار سال 2008 به فکر افتتاح شوی لباس افتاد چراکه لباس‌های او در هر میهمانی مورد توجه بود. او در شوی لباسش علاوه بر لباس‌های زیبای شخصی، لباس‌های ستارگان معروف سینما و موسیقی امریکا و انگلیس را نیز به معرض نمایش می‌گذارد. کارگران همسر بکام امسال 1500 لباس در
5 مدل مختلف برای شوی پائیزه آماده کرده‌اند که به این ترتیب می‌توان این‌بار پیش‌بینی درآمدی چند صد میلیاردی را برای خانواده بکام داشت.