به گزارش خبرنگار اجتماعی برنا، صبح امروز محمدرضا رحیمی معاون اول رئیس جمهور با حضور در پارک فناوری پردیسان از دو داروی نو ترکیب رونمایی ‌کرد.

محمد رضا رحیمی معاون اول رییس جمهور و رئیس هیات امنای پارک فناوری پردیس با اشاره به توان متخصصان و دانشمندان ایرانی افزود ما در مقابل دانشمندان خود تعظیم کرده، دست آن‌ها را می‌بوسیم و به کار آن‌ها ارج می‌نهیم. من به منزله ورود به پارک فناوری تمام وجودم را افتخار به دانشمندان ایرانی فرا گرفت و احساس کردم وارد وادی حیرت شده‌ام.

رحیمی در جریان رونمایی از این دو داروی نوترکیب اظهار داشت: توان دانشمندان ایرانی برای گذراندن تحریم‌ها موثر است. تحریم ما به‌دلیل علم و دانش در بخش هسته‌ای نسیت بلکه به‌دلیل نوآوری، فناوری، تحول در عرصه علم و دانش است.

معاون اول رئیس جمهور خاطر نشان کرد: اگر در مساله تحریم‌ها بتوانیم ملت بزرگ ایران را توجیه کنیم، این تحریم‌ها به نفع ما خواهد بود. ما باید از شادی‌های کوچک و زودگذر صرف نظر کنیم تا به شادی بزرگتری برسیم.

رحیمی با اشاره به این مطلب که با وجود تحریم‌ها مردم به دچار مشکل شده‌اند که این رنج باعث به دست آوردن گنج است، گفت: دشمن با تحریم فکر کرد ما را زمین گیر می‌کند اما نتواست، چرا که بشر که در تنگنا باشد توسعه پیدا کرده و سرعت پیشرفتش بیشتر می‌شود.