به گزارش سرویس سیاسی برنا به نقل از روابط عمومی سپاه محمد رسول الله (ص) متن این بیانیه به شرح زیر است:

اینك در آستانه 9 دی «روز بصیرت و میثاق امت با ولایت» قرار داریم. حق هوشیاری و آگاهی آحاد مردم ایران در جریان فتنه 88 سد محكمی در برابر براندازی بود كه نطفه‌ نامشروع آن از سالیان قبل توسط استكبار جهانی و صهیونیسم بین‌الملل در بستر خواص بی‌بصیرتی كه به واسطه دنیاطلبی و مطامع شیطانی دچار استحاله شده بودند بسته شد و با سرمایه‌گذاری وسیع و هدایت تمام قد عوامل برنامه‌ریز بیگانه اقدام به براندازی نرم كردند.

واضح است اگر نبود زعامت و هدایت رهبر فرزانه در تدبیر امور و اطاعت محض امت امام از رهنمودها و راهكارهای عملی ایشان، قطعا روند انقلاب چیزی جز سرنوشت كشورهای دگرگون شده با انقلابات مخملی نبود؛ و چه زیبا ارتباط بین امت و امام برقرار شد و بحث مردم ایران اهل بصیرت‌اند و نه اهل كوفه و این مدال افتخاری است كه در جای جای فرمایشات نائب امام زمان (عج) به آن اشاره شده است.

لذا ما هادیان سیاسی سپاه محمد رسول‌الله (ص) و طلایه‌داران میدان نبرد نرم در طول 8 ماه استقامت و پایداری در برابر جنگ نرم در این روز ماندگار و جاودان، بار دیگر بیعت خود را با پیر مرادمان تجدید كرده و همگان را به وحدت حول محور ولایت مطلقه فقیه دعوت می‌نماییم.