سایت «بدون روتوش» چندی پیش با انتشار جزوه‌ی«احمدی‌نژاد بدون روتوش» پیرامون داستان انحراف احمدی‌نژاد روی شبکه جهانی در دسترس قرار گرفت.این جزوه از زمان انتشار تا کنون چندین هزار بار تنها از سایت «بدون روتوش» دانلود شده و علاوه بر آن از لینک‌های دیگر موجود در فضای مجازی نیز بارها دریافت شده است.

اکنون نسخه‌ی اصلاح شده‌ی «احمدی‌نژاد بدون روتوش» با حجمی بسیار کم و کیفیت بهتر و اصلاح برخی موارد منتشر شده است. این فایل با حجم ۱/۲ مگابایت از هم اکنون قابل دریافت است.

به گزارش سرویس سیاسی برنا این جزوه مجموعه‌ای از گزارش‌هاست که به همت «گروه ابوذر»، به بررسی سخنان و عملکردهای احمدی‌نژاد و اطرافیانش حول موضوعاتی می‌پردازد که باعث شد حامیان آتشین دیروز از «انحراف» احمدی‌نژاد بگویند. در این گزارش‌ها، بدون قضاوت و ارزش‌گذاری و شعار، می‌خوانید که منتقدین چه گفتند و هم‌چنین رهنمودهای رهبر انقلاب در این فضا به دولت و منتقدین چه بود.

سرفصل‌های این جزوه از این قرار اند:
«نامه محرمانه»؛ نصب مشایی به معاون اولی، نامه رهبری برای برکناری وی و تأخیر چندروزه‌ی در اجرای مفاد نامه.
«نقص ظاهر» دیدگاه‌های احمدی‌نژاد درباره حجاب و عفاف و اعتراض‌های منتقدین.
«گزارشی که هرگز قرائت نشد»؛ همایش شورای عالی ایرانیان خارج از کشور و اعتراضاتی که به مسائل مالی، امنیتی، سیاسی و اخلاقی آن شد.
«مکتب جنجال»؛ طرح ایده‌ی مکتب ایران از سوی مشایی و سخنان بعدی احمدی‌نژاد درباره ایران و هویت ایرانی، برداشت‌ها و سخنان منتقدین و دیدگاه برخی شخصیت‌های انقلاب اسلامی در باب هویت ملی و اسلام.
«به سوی خانه رئیس جمهور»؛ عزل وزیر اطلاعات و ابقای وی با دستور رهبری، خانه‌نشینی احمدی‌نژاد، انتقادات و نقل‌قول‌های شخصیت‌های سیاسی و دینی و رهبر انقلاب.
«دیدار با مرتاض ۴۰۰ ساله»؛ نسبت ارتباط دولت با جن‌گیرها و رمال‌ها، افشاگری رسانه‌ها و اعترافات جن‌گیرهایی که دست‌گیر شدند.
«دیدار در لابی هتل لاله»؛ اختلاس سه‌ هزار میلیاردی و نقش «جریان انحرافی» و اطرافیان رئیس جمهور در آن، ماجرای دادگاه‌ها و نتیجه‌شان.
«بحران سکه و ارز در شعب ابی‌طالب»؛ آشفتگی در بازار طلا و ارز و بالا رفتن نرخ تورم، گمانه‌زنی‌ها درباره تعمدی بودن این اختلال و تمایل دولت برای آشفتگی اقتصادی به منظور تحمیل کردن مذاکره با آمریکا به نظام.
«صندلی خالی»؛ مروری بر پیشینه و حال ادعای رئیس جمهور و اطرافیانش مبنی بر ارتباط با امام زمان.
«رو در رو با شیطان»؛ سخنان احمدی‌نژاد در آخرین سفر به نیویورک، گمانه‌زنی‌ها درباره پیشنهاد مذاکره به آمریکا.
به غیر از موارد بالا که به ترتیب زمانی، قطعات پازل جریان رسانه‌ای «نقد انحراف» را به صورت جامع گزارش می‌کند، سه مورد از دست‌آوردهای دولت دوم احمدی‌نژاد هم در انتهای جزوه آمده است: «آب در لانه مورچگان»؛ دیدگاه کلان سیاست خارجی احمدی‌نژاد که این سال‌ها دیدگاه‌های جدیدی به آن اضافه شده است، بررسی عملکردها.
«یک آرزوی قدیمی»؛ هدفمند کردن یارانه‌ها، مبانی و بررسی نتایج آن با آمار و ارقام.
«سرپناهی برای محرومین»، طرح و نوع اجرای مسکن مهر و نتایج آن.

لینک سایت بدون روتوش
لینک دانلود جزوه اصلاح شده احمدی‌نژاد بدون روتوش
لینک معرفی تهیه‌کنندگان جزوه