به گزارش سرویس سیاسی برنا به نقل از اداره کل تبلیغات دفاعی وزارت دفاع، سردار وحیدی ضمن نکوهش اظهارات ضد ایرانی اخیر وزرای دفاع آمریکا و انگلیس که در سفر به منطقه به دنبال ایجاد تشنج و تفرقه هستند، گفت: سفرهای پی در پی مقامات نظامی آمریکا به منطقه و اظهارات جنگ افروزانه آنان نشان بارزی از نقشه های شومشان برای غارت منابع و ثروت ملت های منطقه است.


وزیر دفاع، خداجویی و خودباوری، بصیرت و مقاومت ملت ها را از مولفه های اصلی بازدارندگی و خنثی سازی توطئه های این مثلث شوم ذکر کرد و گفت: آمریکا و انگلیس اگر در پی اصلاح سیاست های خود نباشند و تغییری بنیادین در رویکردها و راهبردهای خود ایجاد نکنند، سرنوشتی بدتر از هیتلر و صدام در انتظار آنان است.


سردار وحیدی با اشاره به بازدیدهای خود از برخی مراکز صنعتی و خدماتی استان البرز تصریح کرد: استان البرز به دلیل ظرفیت های بسیار بالا و خوب و منابع انسانی کارآمد و کیفی می تواند یکی از بهترین و موفق ترین استان های کشور باشد و این مهم نیازمند همت مضاعف و کار مضاعف است که بحمدالله آثار آن مشهود است و باید به فعلیت برسد.


وزیر دفاع با قدردانی از تلاش نیروهای نظامی و انتظامی مستقر در استان گفت: استان البرز به دلیل نزدیکی به مرکز از اهمیت ویژه ای برخوردار است و امنیت این استان تاثیر مستقیم در امنیت استان تهران دارد و باید از این منظر مورد توجه ویژه ای قرار گیرد.