به گزارش سرویس سیاسی برنا، در این بیانیه آمده است: خالصانه‌ترین درودها نثار امت بصیر و بیداردل ایران اسلامی كه همواره در دفاع از حریم ولایت و اسلام عزیز و تبعیت از ولایت فقیه بی‌بدیل‌ترین صحنه‌های شكوه و عظمت را به رخ جهانیان نمایان كرده‌اند، عزاداری شما در دهه عاشورا و مصیبت اهل بیت(ع) كه همانند سال‌های گذشته نشان از شور وصف‌ناپذیرتان در عشق به پیامبر گرامی و خاندان معظم‌شان(ع) دارد، مقبول درگاه الهی باد.


ای كاش ائمه معصومین(ع) و خصوصا سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین(ع) از شیعیان آگاه و با بصیرتی همچون امت اسلامی ایران برخوردار ‌بودند و موجبات به مسلخ رفتن امام مسلمین و یاران با وفایش فراهم نمی‌شد. امت سلحشور ایران اسلامی با تاسی از حماسه عاشورا و تعظیم شعائر الهی با هوشیاری و حضور حماسی در 9 دی سال گذشته ورای دیگر حماسه‌های آفریده شده، تصویر شفاف و نمایانی از دلدادگی و عشق به مقدسات اسلام عزیز را رقم زدند و جواب قاطع به آنانی دادند كه دل در گروه غرب و بیگانگان داشته تا بدانند هیچ راه نفوذی برای رخنه در صف پولادین و بنیان مرصوص الهی این امت سلحشور و خداجوی متصور نیست.


دشمنان اسلام بعد از پیروزی مردم در انتخابات ریاست جمهوری و ناامیدی كامل آنها در بازپس‌گیری سنگر‌های فتح شده به اقدامات كاملا انفعالی و حریم‌شكنانه‌ دست یازیدند تا حساسیت ایمانی و مذهبی مردم ایران را محك زنند.


متاسفانه مردودین آزمایشات الهی در صحنه‌های انقلاب از تجمعات حریم‌شكنانه و شعارهای كاملا ضددینی آنها بعنوان تجمعات اعتراضی كه می‌بایست محترم شمرده و خواسته آنان مورد توجه قرار گیرد، یاد می‌كردند.


آیا رای و نظر بیش از 40 میلیون مردم آگاه و بصیر بر اعتراض و هجوگویی عده قلیلی حرمت‌شكن ترجیح عرفی و قانونی ندارد؟


چه شده مرعوبین را كه برای خوشایند بیگانگان و دشمنان دست به این گونه عملیات‌های انتحاری و ساختارشكنانه زده‌اند؟ آیا رهبران فكری و عملیاتی فتنه سبز جوابگوی انحراف از صراط مستقیم و قرار گرفتن آنها در اردوگاه دشمنان خواهند بود؟


آیا اقدامات مدعیان دروغین اصلاحات نمونه بارزی برای فروپاشی نظام اسلامی محسوب نمی‌شود؟


آیا باور ندارند الگوی مورد ادعای آنان برای جایگزینی نظام اسلامی همان نظام مبتنی بر كفر و صهیونیسم جهانی خواهد بود؟


مردم انقلابی راه خود را مشخص كرده و با تبعیت كامل از  رهبر فرزانه حضرت آیت‌الله‌العظمی خامنه‌ای و حمایت از دولت خدمت‌گذار و ارزشی در مسیر تحقق امیال و آرزوهای حضرت امام خمینی(ره) گام قاطع خویش را برداشته كه با نگاهی به عملكرد دولت ارزشی شاهد موفقیت‌ها و پیروزی‌ها و حضور مقتدرانه ایران اسلامی در عرصه جهانی هستیم و تشدید تهدیدها از سوی دشمنان را دلیل روشنی بر میزان این موفقیت‌ها می‌توان ارزیابی كرد.


هدفمند كردن یارانه‌ها و جراحی اقتصاد معیوب كشور نمونه‌ای است از این اقدامات كه با اقبال و همكاری عمومی همراه بوده و قطعا سربلندی و كارآمدی نظام اسلامی را به ارمغان خواهد آورد.


طلاب و روحانیون بسیجی سراسر كشور همچنان بر حضور آگاهانه امت اسلامی در تمام صحنه‌ها تاكید و ضمن تعظیم شعائر الهی و تكریم ایام‌الله انقلاب اسلامی، حماسه 9 دی را گرامی داشته و از امت حزب‌الله و مسئولین درخواست می‌كند تا به فرموده رهبر فرزانه انقلاب از آن به عنوان یك روز تاریخی و به یاد ماندنی در تحكیم مبانی انقلاب اسلامی بهره‌مندی لازم به عمل آورند.