به گزارش سرویس بین الملل برنا، مجله فارین پالسی تیتر یکی از گزارش‌های خود را که به صورت "همه مبارک را دوست دارند" بوده است، حذف کرده و نوشته است "همه مبارک را دوست داشتند ".

این مجله آمریکایی در گزارش خود آورده است: در 30 سال گذشته مبارک مورد توجه روسای غربی قرار داشت و با آنها دست می‌داد، اما اکنون دیگر زمان این گونه عکس گرفتن‌ها به سر آمده است.

همانگونه که در این گزارش تصویری مشخص است مبارک با جیمی کارتر رئیس جمهوری آمریکا زمانی دیدار کرد که معاون انور سادات رئیس جمهور وقت مصر در 30 سال قبل بود.

پس از آن مبارک روابط خوبی با رونالد ریگان، جرج بوش پدر، بوش پسر، کلینتون و باراک اوباما داشت، دلیل این روابط خوب آن ها با وی این بود که معاهده صلح با رژیم صهیونیستی را امضا کرده بود.

مبارک با سران رژیم صهیونیستی نیز رابطه بسیار خوبی داشته است، به گونه‌ای که نتانیاهو نخست وزیر این رژیم با ابراز نگرانی از سرنوشت حکومت مبارک به کابینه و مسئولان اسرائیل دستور داده بود تا اظهارنظری درباره تحولات مصر نکنند.

نکته قابل توجه در گزارش تصویری فارین پالسی این است که مبارکی که روزی به دلیل سیاست‌های غرب گرایانه و همچنین اعمال دیکتاتوری، مورد علاقه غرب به ویژه آمریکا و رژیم صهیونیستی بود، اکنون تمام حامیان غربی خود را از دست داده است، به گونه ای که اکنون حامیان دیروز وی برای اظهار نظر درباره او احتیاط می‌کنند و بیشتر سعی دارند ژست طرفدار دموکراسی بگیرند تا از همپیمان محبوب خود چیزی بگویند.

دیدار مبارک با تزیپی لیونی وزیر امور خارجه سابق رژیم صهیونیستیدیدار با ملک عبدالله پادشاه عربستاندیدار با دیمتری مدودوف رییس جمهور روسیهدیدار با آنجلا مرکل صدر اعظم آلمان

دیدار با نیکلا سارکوزی رییس جمهور فرانسهدیدار با روسای جمهور آمریکا در دوره های مختلف

رونالد ریگانجیمی کارترجرج بوش پدر


بیل کلینتونجرج بوش پسرباراک اوبامادیدار با ملکه و سران انگلیسدیدار با سران رژیم صهیونیستیدیدار با سیلویو برلوسکنی نخست وزیر ایتالیادیدار با معمر قذافی رهبر لیبی، علی عبدالله صالح و زین العابدین بن علی دیکتاتورهای یمن و تونس