نماینده مردم تهران در مجلس، گفت: نمایندگان در طول روز، ۱۵-۱۴ ساعت به انجام وظایف نمایندگی خود می‌پردازند و اینکه گفته شود نمایندگان تنها ۷۸ روز کار می‌کنند یک ظلم فاحش است.
به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری برنا، احمد توکلی طی تذکری در صحن علنی مجلس گفت: یکی از سایت‌ها به دشنام خبری را نوشته که غلط است و از شما (رئیس مجلس شورای اسلامی) می‌خواهم از منافع مجلس دفاع کنید.

وی افزود: این سایت عنوان کرده است که مجلس تنها در طول سال تنها 78 روز کار می‌کند که این واقعا منصفانه نیست. نمایندگان به جز عده‌ کمی که ممکن است نتوانند، اما سایرین حدود 14 یا 15 ساعت در روز کار می‌کنند و حتی روزهای پنجشنبه و جمعه مشغول کار هستند و ممکن است در تعطیلات تابستانی بتوانند به جایی سفر کنند.

نماینده مردم تهران در مجلس تاکید کرد:‌خود من که شرایط جسمی مناسبی ندارم روزانه 10 ساعت مشغول امور مجلس و وظیفه نمایندگی خود هستم.

توکلی خاطرنشان کرد: من هم از این سایت می‌خواهم تا مطلب خود را اصلاح کند و از رئیس مجلس شورای اسلامی می‌خواهم اجازه ندهد به گونه‌ای جلوه داده شود که نمایندگان 250 روز از سال را استراحت می‌کنند که این یک ظلم فاحش است.