جناب آقای رئیس جمهور، فرمایشات جنابعالی در این همایش روح امیدی به جمع خانواده بزرگ ارتباطات و فناوری اطلاعات کشور دمید که بیانگر اصول راهنما، خط مشی ها،راهبردهای کلان و چراغ هدایت آینده این حوزه بود.

در حاشیه جلسه روز یکشنبه هیئت دولت، واعظی لوح تقدیر فعالان حوزه ICT به پاس احترام از حضور و سخنرانی دکتر روحانی در چهارمین جشنواره ملی ارتباطات و فناوری اطلاعات، را به ایشان تقدیم کرد.

به گزارش برنا، در متن این لوح آمده است:

جناب آقای رئیس جمهور، احتراما بر خود لازم می دانیم تا مراتب تشکر و قدرشناسی خود را به مناسبت حضور گرم و صمیمانه جنابعالی در سالروز جهانی ارتباطات و فناوری اطلاعات، در آیین اختتامیه چهارمین دوره جشنواره ملی ومراسم رونمایی از پروژه های ملی این حوزه، ابراز نماییم.

فرمایشات جنابعالی در این همایش روح امیدی به جمع خانواده بزرگ ارتباطات و فناوری اطلاعات کشور دمید که بیانگر اصول راهنما، خط مشی ها،راهبردهای کلان و چراغ هدایت آینده این حوزه بود. بدینوسیله اعلام می داریم که در جهت تحقق اهداف دولت تدبیر و امید و در چارچوب فرمایشات مقام معظم رهبری با بکارگیری تمام سرمایه های ملی و توانمندی های کشور، نهایت تلاش خود را مصروف داریم.

امید است دست به دست هم و با یاری خداوند متعال بتوانیم ضمن رفع مشکلات این حوزه و ارائه خدمات مطلوب و در حد شان ملت بزرگ ایران، نسبت به ارتقاء جایگاه حوزه فاوا به عنوان محرک و پیشران کلیه حوزه های اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی کشور گام برداریم. انشاالله

مدیران – کارشناسان – فعالان بخش خصوصی – اساتید و پژوهشگران حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات کشور