به گزارش سرویس سیاسی برنا، به نقل از روابط عمومی نیروی هوایی ارتش، فرمانده نیروی هوایی ارتش در اولین صبحگاه عمومی ستاد نیروی هوایی در سال 90 با بیان اینكه این نیرو در شرایط كنونی نیز آمادگی خود را در همه جوانب حفظ كرده است، گفت: حفظ آمادگی نیروهای نظامی و از جمله نیروی هوایی موجب خواهد شد تا دشمن نسبت به كیان اسلامی طمع ورزی نكند.

وی افزود: نیروی هوایی در طول هشت سال دفاع مقدس نیز حافظ مرز و كیان كشورهای اسلامی بوده و در زمینه‌های مختلف منشاء خدمات بسیار بوده است.

فرمانده نیروی هوایی ارتش با اشاره به نقش ولایت فقیه در عصر حاضر تأكید كرد: ولایت فقیه در دوران غیبت ادامه دهنده راه امام معصوم (ع) و ایستادگی در برابر ظلم و جور بوده است و ملت ایران اسلامی با پیروی از نهضت حسینی به راه خود ادامه داده و انقلاب اسلامی ایران نیز از ثمرات عاشورا بوده و به عنوان نهضتی در راستای مقابله با زورگویان به وقوع پیوسته است.

شاه‌صفی در ادامه سخنان خود با اشاره به بیعت تاریخی كاركنان نیروی هوایی با امام راحل اظهار داشت: امام بیانات ارزشمندی در مورد نیروی هوایی دادند و نیروی هوایی را یك نیروی ارزشی برشمردند.

فرمانده نیروی هوایی ارتش در پایان درباره موضوع آینده‌نگری در این نیرو نیز تصریح كرد: برنامه‌های جامع و وسیعی در این خصوص تدوین شده و مشغول كار بر روی آن هستیم كه طی آن نیروی هوایی به عنوان یك نیروی راهبردی معرفی شده است.