مریم بهروزی دبیرکل جامعه زینب (س)، در گفت و گو با خبرنگار حوزه احزاب برنا با اشاره به همراهی همیشگی مردم ایران در فراز و نشیب‌های کشور گفت: مردم ایران ثابت کرده اند به شعارهایی که در جهت حمایت از رهبری و نظام سر داده اند عمل می کنند. امروز هم که رهبر فرزانه انقلاب اسلامی حکم جهاد اقتصادی صادر کرده اند بار دیگر همراه خواهند بود و مثل همیشه نظام را حمایت خواهند کرد.

وی ادامه داد: سال گذشته در کشورمان با شروع طرح هدفمند کردن یارانه ها، شرایط جدیدی را تجربه کردیم، این طرح قطعا تغییراتی را ایجاد کرده و روند روبه رشد آن نیازمند گذشت زمان و همراهی مردم است.به عقیده من انجام درست این طرح زمینه ساز جهاد اقتصادی است.

دبیرکل جامعه الزینب (س) اضافه کرد: جهاد اقتصادی نوعی مبارزه همه جانبه است برای ترمیم اقتصاد کشور چرا که تحریم های کشورهای سلطه جو همچنان ادامه دارد. اما این تحریم ها بایدسکویی برای تلاش بیشتر و متعالی شدن اقتصاد کشور باشد. به عقیده من آحاد مردم و مسوولین دولتی بایستی دست به دست هم بدهند تا موانع رشد اقتصادی کشور از بین برود.

بهروزی اضافه کرد: در همه بخش های اقتصادی کشور نیازمند بازنگری ویژه هستیم تا موانع جزیی هم شناسایی و برطرف شوند .

بهروزی یکی از مصادیق بارز موفقیت در سال جهاد اقتصادی را بررسی کامل پرونده های مفاسد اقتصادی دانست و افزود: حقوق مردم باید از افراد سودجو پس گرفته شود و به بیت المال باز گردد.حکم اسلام میان مجرمان وابسته به افراد خاص و سایر قانون شکنان تفاوتی قایل نیست و پرونده همه باید بر اساس قانون محاسبه شود.

وی یکی دیگر از مصادیق توفیق در عرصه جهاد اقتصادی را همبستگی و جلوگیری از بروز اختلافات در میان مسوولین خواند و افزود: اختلاف سلیقه در تمام افراد وجود دارد ولی ما همه مطیع ولایت فقیه هستیم و نباید نکات مدنظر رهبری را ندیده بگیریم .ضمن اینکه مسوولین و احزاب بایستی تلاش کنند، اختلافات را در میان خود برطرف کنند تا فضای رسانه ای و افکار عمومی دچار بحران و تنش نشود.

وی خاطر نشان کرد: اختلافات بی مورد ما را از مسیر صحیح دور کرده و به هدف نخواهیم رسید.