سید یاسین موسوی، کارشناس بحرینی در گفت‌و‌گو با خبرنگار برنا در رابطه با جنگ رسانه ای غرب علیه انقلاب های منطقه با هدف تحریف و ایجاد اختلاف میان افکار عمومی ایجاد وتردید در عقاید دینی گفت: امروز جنگ رسانه ها سخت تر از جنگ ارتش هاست. نبرد ما امروز با حکومت و دولت های فاسد، بیشتر جنبه روانی و رسانه ای دارد.

وی تصریح کرد: جوانان کشورهای اسلامی و انقلابی منطقه بیشتر از هر موضوع دیگری امروز بر روی جنگ رسانه ای کار می کنند. با توجه به اینکه رسانه ها تاثیر زیادی بر افکار مردم خواهند داشت،ما باید افکار ،ذهن و دانش خود را برای مقابله با توطئه ها غرب معطوف کنیم.

این جوان بحرینی یادآور شد:در حال حاضر جوانان در کشورهای اسلامی و به ویژه بحرین پایگاه های اطلاع رسانی مجازی بسیار زیادی در جهت اطلاع رسانی دولت در حوزه تحولات منطقه ای راه اندازی کرده اند.

موسوی گفت:جوانان کشورهای اسلامی باید تلاش خود را معطوف کرده تا از این فضاهای مجازی به نحو احسن استفاده کنند و با هوشیاری مانع از حرکت های انحرافی غرب شوند.

وی تصریح کرد:مسلمانان با توسل به احکام دینی اهداف خود را مشخص کرده و آن ها را دنبال می کنند.آمریکا و رژیم صهیونیستی در صدد ایجاد تفرقه میان مردم کشورهای منطقه هستند و می خواهند حرکت های مردمی را تضعیف کنند. با این حال جوانان مردم کشورهای اسلامی منطقه با هوشیاری برای تحقق اهداف عالی خود در برابر غرب تلاش می کنند.