کمال‌الدین سجادی، دبیرکل جامعه اسلامی کارمندان در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی برنا،در ارزیابی خود از چگونگی ورود جریانات سیاسی به فضای انتخابات و جلوگیری از ورود فتنه گران به خانه ملت، گفت: مهم‌ترین راهبرد اصولگرایان وحدت حداکثری است. اصولگرایان برای رسیدن به وحدت حداکثری باید اختلاف سلایق و منافع فردی و گروهی را در انتخابات مجلس نهم فراموش کنند و به مشترکات اصولگرایی بپردازند.

وی تبعیت اصولگرایان از دین مبین اسلام، قانون اساسی، ولایت فقیه، افکار، نظرات و وصیت نامه امام(ره) و رهنمودهای رهبر فرزانه انقلاب را الزامی دانست و تصریح کرد: اصولگرایان نباید روی اختلافات توقف کنند بلکه باید به مشترکات اتکا کنند تا به وحدت حداکثری و لیست مقبول  دست پیدا کنند.

دبیرکل جامعه اسلامی کارمندان یادآور شد: فتنه گران به ویژه فتنه گران 88 و اصلاح طلبان روی اختلافات اصولگرایان سرمایه گذاری می کنند و در حال حاضر وقتی مشاهده می کنند گفت و گو و بحث در میان اصولگرایان وجود دارد در حال حرکت هستند.

وی تصریح کرد: اصولگرایان باید با محوریت روحانیت روی مشترکات اصولگرایی سرمایه گذاری کنند و به وحدت انتخابات مجلس هشتم و بلکه بالاتر برسند و در این صورت از ورود فتنه گران به خانه ملت جلوگیری می شود.

سجادی تاکید کرد: فتنه گران هنوز در بن بست قرار دارند و می خواهند با اختلاف افکنی بیشتر بین اصولگرایان به اهداف خود برسند، لذا تنها راه و مهمترین راهبرد وحدت اصولگرایان است.