به گزارش سرویس سیاسی برنا، سازمان بسیج مستضعفین با صدور بیانیه ضمن محکومیت ضرب و شتم حجت الاسلام فروزش روحانی امر به معروف، از نهادهای مسوول درخواست کرد که در انجام وظایف قانونی خود تعجیل کنند.

در این اطلاعیه آمده است: حیات راستین هر ملتی همواره در گرو شناخت، معرفت و توجه به ارزش‌ها و آرمان‌های خویش است. ملت مسلمان ایران اسلامی نیز كه در حال حاضر در عرصه سیاسی، اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی جهان با صلابت و قدرت می‌درخشد، حیات خود را مرهون آموزه‌های دین مبین اسلام می‌داند. این اسلام بود كه به این ملت آبرو داد و او را در جهان سربلند كرد. همین اسلام عزیز برای صیانت از ارزش‌های والای انسانی و كرامت انسان‌ها دستوراتی دارد كه لازم‌الاجرا است. رعایت حجاب و عفاف در جامعه از بدیهیات اسلام است و از اموری است كه سلامت و سعادت هر جامعه‌ای را تضمین می‌كند.

در ادامه این بیانیه آمده: اینك كه جمهوری اسلامی ایران الگویی تمام عیار برای ملت‌های مسلمان جهان قرار گرفته و باعث بیداری اسلامی در جهان شده است استكبار جهانی در صدد ضربه زدن به ریشه‌های مذهبی و اسلامی و اعتقادی این ملت غیور و قهرمان است.

تحریك جوانان به سركشی و عصیان و عدول از ارزش‌های اسلامی امری است كه استكبار و ایادی آنان در دستور كار خود قرار داده‌اند و برخورد با این توطئه‌ دشمنان وظیفه الهی و قانونی و شرعی است كه بر عهده همه آحاد جامعه اسلامی ما است.

در اطلاعیه سازمان بسیج مستضعفین تاکید شده است: اقدام اخیر چند نفر از اراذل و اوباش كه با قانون شكنی و سوءاستفاده‌ از فضای امن جامعه، با ایجاد رعب و وحشت برگرفته از جاهلیت و سبك سری به سمت یكی از آمرین به معروف و ناهیان از منكر جامعه اسلامی ما یعنی حجت‌الاسلام فروزش یورش برده و با ضرب و شتم وی كه در حال دفاع از نوامیس این ملت بود به یكی از چشمان وی آسیب وارد كردند، از جمله اموری است كه پسندیده این ملت نبوده و بسیجیان صریحا اعلام می‌كنند كه هرگز تحمل چنین جنایاتی را نخواهد داشت.

این بیانیه تصریح کرد: سازمان بسیج مستضعفین ضمن محكوم كردن این عمل، خواستار برخورد شدید و قانونی دستگاه‌های ذی ربط علی‌الخصوص قوه قضائیه و نیروی انتظامی با عوامل این واقعه بوده و مصرانه از همه مسوولان دولت و قوای انتظامی و قضایی می‌خواهد كه برخورد با مظاهر بدحجابی یا به تعبیر بی‌حجابی كه خود منشا بسیاری از تحریكات و شرارت افراد شرور است را آغاز كرده و مطمئن باشند كه اقدامات قانونی و شرعی آنان مورد حمایت همه آحاد جامعه اسلامی است.

در پایان این بیانیه سازمان بسیج مستضعفین از همه اقشار و گروه‌ها و امت حزب‌الله می‌خواهد كه از مجاری قانونی صدای اعتراض خود را بلند كنند تا هم مسوولان ذی ربط در انجام وظایف قانونی خود تعجیل كرده و هم ساختار شكنان و بدحجابان و اراذل و اوباش بدانند كه جامعه دیگر تحمل قانون شكنی و هنجارشكنی را ندارد و باید این حرمت شكنی‌ها از جامعه ما پاك شود.