به گزارش سرویس سیاسی برنا، به نقل از معاونت سیاسی بسیج کارمندان در این جلسه ساجدی معاون سیاسی بسیج كارمندان گفت: امروزه دشمنان اسلام ناب محمدی با جنگ نرم در 2 بعد فرهنگی و سیاسی جوانان، سرمایه‌های اصلی كشور را مورد هدف قرار داده‌اند كه در بعد فرهنگی ابزارهایی چون مواد مخدر، تجمل‌گرایی، بی بند و باری، شیطان‌پرستی یا فرقه‌های ضاله، ماهواره و اینترنت را مورد استفاده قرار می‌دهد.

ساجدی در ادامه افزود: دشمنان در زمینه‌ی سیاسی اندیشه‌های شیعه و ولایت فقیه را هدف گرفته‌اند كه بسیجیان باید هوشیار و در مقابل این هجمه‌های گسترده مبارزه كنند تا ایادی استكبار جهانی نتوانند در جنگ نرم كیان خانواده را مورد هجمه قرار دهند.

وی در ادامه خاطرنشان كرد: مسوولین سیاسی باید هدایت سیاسی حضوری و غیرحضوری را مورد توجه قرار داده و با اجرای پروژه‌ی نیازسنجی و دعوت از سخنرانان توانا و از طریق نشریات و مجلات تولید شده در بسیج كه در اختیار رده‌های مقاومت قرار می‌گیرد، بسیجیان هر رده را در مورد مسائل سیاسی و فرهنگی روز آگاه نمایند.

وی در پایان افزود: جهت موفقیت در برنامه‌های سیاسی آحاد جامعه لازم است با اطلاع‌رسانی دقیق و به‌موقع و با استفاده از بسترهای موجود برنامه‌ریزی‌های گسترده‌ای را در راستای نهضت روشنگری انجام دهند و حداقل در هر ماه یك نشست سیاسی برگزار نمایند.