به گزارش سرویس سیاسی برنا به نقل از روابط عمومی نیروی دریایی، در این مراسم دریادار غلامرضا خادم بیغم جانشین نیروی دریایی طی سخنانی با اشاره به وقایع نهم دی ماه سال گذشته، مردم کشورمان را مردمانی آگاه و مطیع ولایت فقیه دانست و افزود: بصیرت و ولایتمداری مردم ایران مثال زدنی است. 

وی ادامه داد: استبداد و استکبار جهانی با صرف هزینه های فراوان و اتخاذ سیاست های خبیثانه در نقطه اوج احساسات مردم سعی در نفوذ و تأثیر گذاری بر افکار جوانان ایران اسلامی و به کرسی نشاندن تفکرات غلط خود داشت. 

جانشین نیروی دریایی تصریح کرد: به رغم تصورات واهی دشمن بینش دقیق و درک عمیق مردم و همچنین پیروی از تدابیر مقام معظم رهبری نقشه پلید خصم دون را نقش بر آب کرد. 

دریادار بیغم اظهار داشت: امت شهید پرور کشورمان به عنوان میراث داران واقعی انقلاب همواره در مقابله با نفوذ بیگانگان و اِعمال جنگهای روانی از جانب آنان از هیچ تلاشی فروگذار نکرده و در خنثی نمودن توطئه های دشمن کوشیده اند. 

وی در پایان با تأکید بر آمادگی لحظه ای در برابر دشمن اذعان داشت: دشمن منتظر لحظه است و ما در نیروهای مسلح به عنوان جزئی از خیل عظیم ولایتمداران کشور اجازه نخواهیم داد دشمن از لحظات استفاده سوء کند و خواهیم کوشید تا امانتی که به ما سپرده شده است به دست صاحب اصلی آن برسانیم.