به گزارش سرویس سیاسی برنا، متن این بیانیه به شرح زیر است:

اینک كه موضوع هدفمند شدن یارانه‌ها پس از چندین سال تاخیر با همت دولت دهم و مجلس هشتم شورای اسلامی آغاز شد، فرصت را مغتنم شمرده و ضمن اعلام حمایت همه جانبه از اجرای این طرح بزرگ ملی موفقیت كامل در طی این مسیر پرزحمت و پربركت را برای همه دست‌اندركاران خواستاریم.

مضرات اقتصاد یارانه‌ای غیر عادلانه و عدم پایداری توسعه و رشد و رفاه‌طلبی است كه تجربه سالیان گذشته آن را برای ما ثابت نموده و ضرورت ایجاد توسعه همراه با عدالت اجتماعی همگی ما را موظف می‌كند كه در انجام هر چه بهتر و كامل‌تر این طرح پیشتیبان دولت و مجلس شورای اسلامی باشیم.

رسیدگی به وضعیت اقتصاد خانوار و بنگاه‌های تولیدی اعم از صنعتی، كشاورزی و خدماتی و جبران آسیب‌های وارده به آن‌ها و همچنین اصلاح الگوی مصرف در همه بخش‌ها از ضرورت‌هایی است كه توجه جدی و مستمر به آن می‌تواند توفیق در انجام این امر مهم را اطمینان‌ بخش‌تر نماید.

به حمدالله پرداخت نقدی یارانه‌ به خانوارها بخش عمده‌ای از این نگرانی را حل نموده و جلوگیری در تغییر نرخ‌های غیرواقعی و روانی در سطح عموم قیمت‌ها می‌تواند آن را تكمیل نماید.

رسیدگی به وضع تولید و حمایت‌های جهت‌دار از بنگاه‌های تولیدی و خدماتی لازمه حفظ سطح اشتغال و در میان مدت ان‌شاءالله كاهش نرخ بیكاری است كه در این خصوص مصرانه از دولت می‌خواهیم با تدبیر و جدیت این موضوع را پیگیری نموده و از آن مراقبت نماید.

جبهه پیروان خط امام و رهبری اصل تدوین و اجرای طرح جامع‌الاطراف هدفمند كردن یارانه‌ها را در این مقطع زمانی لازم و موجب ایجاد یك تحول اقتصادی مهم می‌داند و معتقد است كه همه دلسوزان انقلاب بایستی در بهتر شكل گرفتن و بهتر اجرا كردن این طرح، والاترین همت خود را مبذول دارند.

ما شجاعت دولت آقای دكتر احمدی‌نژاد و مراقبت و نظارت ویژه مجلس هشتم شورای اسلامی در این مورد را تقدیر می‌كنیم و اطلاع داریم كه شخص جناب آقای رییس جمهوری محترم فرصت و همت ویژه‌ای را در این مورد مبذول داشته و می‌دارند.

ما معتقدیم هر فرد یا تشكل دلسوز انقلاب كمك در تدوین و اجرای طرح مزبور را به عنوان یك وظیفه انقلابی باید تلقی كند.

به نظر ما دولت و مجلس تاكنون تصمیمات خوبی در این مورد اتخاذ نموده‌اند و اطلاع داریم كه مجموعه دولت و شخص آقای رییس جمهوری محترم با استفاده از تمام ظرفیت دستگاه‌های اجرایی در مرحله بحث‌های كارشناسی و تصمیم‌گیری و اجرا اقدامات خوبی انجام داده‌اند و امیدواریم با ادامه تبادل نظرهای كارشناسی در دولت و مدیریت اجرای طرح، مسوولان محترم همچنان مانند گذشته تدابیر لازم را اتخاذ نمایند. توصیه ما مراقبت و دقت كامل همه دست‌اندركاران طرح در مراحل بعدی است.

موقع را مغتنم شمرده، موفقیت دست‌اندركاران این طرح بزرگ ملی را از درگاه خداوند قادر متعال مسالت می‌داریم.