به گزارش سرویس ورزشی برنا، رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی ورزش و جوانان در مورد واکنش رسانه ها نسبت به پیش بینی های وزیر ورزش و جوانان در مورد نتایج تیم ملی در جام جهانی گفت: در این مصاحبه که باشگاه خبرنگاران آن را تهیه کرد دکتر گودرزی بحث علمی را مطرح کرد که به هیچ عنوان در برنامه نود پخش نشد. دکتر گودرزی در مورد پیش بینی نتایج تیم ملی به اشتباه بودن پیش بینی در ورزشهای که از نظر مدیریتی "سیستم باز" دارند اشاره کرد و معتقد بود فوتبال هم در همین دسته قرار می گیرد ولی وقتی اصرار شد به عنوان یک علاقمند چه نظری دارید دیدگاه خود را مبنی بر برد مقابل بوسنی و نتیجه خوب مقابل نیجریه و بازی قابل قبول برابر آرژانتین بیان کرد که از این بخش تنها با انتخاب برنامه سازان نود فقط پیش بینی پخش شد که در واقع اصل مطلب را ناقص کرد و برداشتها چیر دیگری شد.

ناظمی افزود: فکر می کنم حذف این قسمت علمی صحبتهای دکتر گودرزی نکات بخش پیش بینی را هم دچار مشکل می کند. دوست داشتیم برنامه نود کل مصاحبه را پخش کند. آن چه اتفاق افتاد انتقال ناقص پیام بود.

رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ورزش و جوانان در پایان خاطر نشان کرد: دکتر گودرزی فردی رسانه ای است و از نقد های سالم بسیار استقبال می کند ولی این نکته را هم نباید فراموش کنیم که رسانه ها هم باید انصاف را رعایت کنند و تمامی حرف های زده شده از سوی وزیر را پخش کنند تا این مباحث نادرست به وجود نیاید. به اعتقاد من باید به وزیری که ورزشی است و همه کارشناسان و ورزش دوستان منتظر حضور چنین فردی در راس امور ورزشی کشور بودند کمک کنیم.