به گزارش سرویس ورزشی برنا و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، حجت السلام سالک در نشست اعضای کمیسیون فرهنگی با وزیر وزیر ورزش و جوانان گفت: اقدامات موثر اقای گودرزی نظیر سامان دادن به انتخابات کمیته ملی المپیک، رسیدگی و مدیریت پنجاه فدراسیون ورزشی که بیشتر آنها نیاز به ساماندهی دارد و همینطور دقت وی‍ژه ایشان به مسایل فرهنگی ورزش و جوانان که دغدغه ماست از جمله موارد مورد تایید اعضای کمیسیون فرهنگی است.

وی افزود: البته این به آن معنا نیست که نقدی نداشته باشیم بهرحال نکاتی را ببنیم حتما به آقای وزیر تذکر می دهیم و خوشبختانه تاکنون هم مورد حادی نداشته ایم.

رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس با تقدیر از عزم وزارت ورزش و جوانان برای مقابله با فساد در فوتبال و تاکید وزیر بر شفاف سازی قراردادها گفت: کار مهمی صورت گرفته و البته باید در این بین وزارت ورزش و جوانان حساسیت لازم را در تعیین حامیان مالی برای این دو باشگاه و همینطور نظارت بر آنها داشته باشد.

حجت السلام سالک در مورد تقویت بنیه فرهنگی در وزارت ورزش و جوانان گفت: قطعا در شورای عالی انقلاب فرهنگی، کمیته فرهنگی تربیت بدنی باید احیا و فعال شود همچنین در نظر داریم کمیته ای با حضور کمیسیون فرهنگی مجلس و وزارت ورزش و جوانان تشکیل دهیم و مسایلی مثل ورزش همگانی، ورزشهای بومی و محلی و همینطور ورزش زورخانه ای مورد توجه بیشتری قرار گیرد.

وی در مورد ابراز تمایل برخی نمایندگان برای همراهی تیم ملی در جام جهانی برزیل گفت: اگر این همراهی با هزینه شخصی نمانیده متقاضی باشد اشکالی ندارد ولی اگر قرار است هزینه آن را وزارت ورزش و جوانان و در واقع از محل بیت المال باشد صحیح نیست و نباید اتفاق بیفتد.