به گزارش سرویس ورزشی برنا و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت ورزش و جوانان، سید مناف هاشمی در مراسم تجلیل از مدیران برتر روابط عمومی های فدراسیون ها و مجموعه های ورزشی سال 92 ضمن تبریک به مناسبت روز ارتباطات و هفته روابط عمومی با اشاره به حساسیت حوزه خبر ورزشی از این بخش به عنوان یکی از پر مخاطب ترین و حساسترین حوزه ها نام برد.

وی در ادامه با بیان اینکه ظرفیت بسیار خوبی در ورزش وجود دارد خواستار برنامه ریزی برای بهره برداری منطقی و صحیح از این حوزه شد.

معاون توسعه منابع و پشتیبانی وزارت ورزش و جوانان در ادامه با مهم خواندن جایگاه روابط عمومی در فدراسیون ها و مجموعه های ورزشی اظهار داشت: اگر مسوولی نسبت به اهمیت این جایگاه بی تفاوت باشد و آن را نشناسد بیانگر عدم شناخت وی از قدرت روابط عمومی و رسانه است.
 
وی تصریح کرد: من باور دارم چنانچه در حوزه روابط عمومی مبلغی اندک هزینه شود چند برابر به خود سازمان باز می گرداند.

دکتر هاشمی ضمن تشریح جایگاه معاونت منابع و پشتیبانی گفت: سنخیت وظیفه من ایجاب می کند که خود را خیلی درگیر حوزه رسانه نکنم اما تلاش می کنم در بخش بودجه و منابع در خدمت تمامی عزیزان در حوزه ورزش باشم.
 
وی در ادامه به 2 رویدادی که پیش روی ورزش کشور است اشاره کرد و افزود: باید تلاش کنیم تا از طریق رسانه و ابزارهایی که در اختیار داریم فضای مثبتی را در جامعه ایجاد کنیم تا مردم در طول برگزاری این مسابقات روحیه شادتری داشته باشند.
 
معاون توسعه منابع و پشتیبانی وزارت ورزش و جوانان اضافه کرد: المپیک آسیایی اینچئون با توجه به جایگاه خوبی که در دوره گذشته توسط ورزشکاران کشورمان کسب شده باید بیشتر مورد توجه قرار بگیرد . ورزشکاران ما در کره جنوبی کار سختی پیش رو دارند و من فکر می کنم رسانه ها بتوانند پیش و در طول برگزاری بازی ها مشاوران خوبی برای ورزشکارانمان باشند.

وی به تاکید دکتر گودرزی بر شفافیت مالی و سلامت در کلیه امور اشاره کرد و افزود: ما موظف هستیم تمام اطلاعات را با دقت و سلامت به مردم انتقال دهیم چرا که آنها باید کارهای ما را ارزیابی کنند و بگویند آنچه که در وزارت ورزش و جوانان و زیر مجموعه هایش صورت گرفته تا چه اندازه مطلوب بوده است.

سید مناف هاشمی ادامه داد: در بحث جام جهانی فوتبال و المپیک آسیایی حمایت تمام قد از ورزش را خواهیم داشت و خوشبختانه نشست هایی که با مسوولان دولت داشته ایم بیانگر حمایت همه جانبه از تمامی رویدادهای ورزشی بوده است.

وی گفت: کمتر از 2 هفته پیش دیداری با نهاوندیان داشتیم که وی قول هرگونه پشتیبانی و مساعدت از ملی پوشان کشورمان را اعلام کرد و یا در نشست هایی که با نوبخت داشتیم بیان شد که هر بودجه ای که برای حمایت از تیم ملی و اردوهای آماده سازی نیاز باشد در اختیار ما قرار خواهند داد.

معاون توسعه منابع و پشتیبانی وزارت ورزش و جوانان اظهار امیدواری کرد با حمایت همه جانبه روابط عمومی ها، رسانه ها و وزارت ورزش و جوانان، بستر مناسبی را برای افتخار آفرینی پرچم داران جمهوری اسلامی ایران فراهم کنیم.