به گزارش سرویس ورزشی برنا و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، در این نشست موضوع تقویت ورزش و جوانان در برنامه ششم توسعه کشور مطرح شد و با نظر وزیر مقرر شد کار گروهی تخصصی در وزارتخانه برای حفظ و تقویت سهم این دو بخش در برنامه توسعه با حضور معاونین و صاحب نظران این حوزه ها تشکیل شود.

در بخش دیگری از نشست شورای معاونان مقرر شد تمامی استانها بین کلیه معاونین تقسیم شود و با تاکید وزیر ورزش و جوانان توسعه و ارتقا ورزش، ملاقات با هیاتها، انجمن ها، مطرح کردن مطالبات ورزشکاران با مسولان استانی مهمترین برنامه معاونین دکتر گودرزی در سفرهای استانی خواهد بود.

همچنین دکتر احمدی معاون فرهنگی و پژوهشی وزارت ورزش و جوانان از نهایی شدن قانون جامع تاسیس وزارت ورزش و جوانان در آینده ای نزدیک خبر داد و گفت: سه شنبه این هفته جلسه قانون وزارت ورزش و جوانان با کمیته قوانین مجلس برگزار می شود و متن نهایی قانون را بعد از تایید شورای معاونان به دولت و مجلس ارایه خواهد شد.

احمدی افزود: برنامه راهبردی وزارت ورزش ورزش و جوانان هم تکمیل شده است و طی این هفته از طریق سایت وزارتخانه به اطلاع کارشناسان و رسانه ها خواهد رسید.