به گزارش سرویس ورزشی برنا، دکتر محمود گودرزی اعتقاد دارد جامعه ورزش باید برای به ثمر رسیدن آرمان‌های امام(ره) باید تلاش کند.

دکتر محمود گودرزی در حاشیه مراسم تجدید میثاق خانواده‌ ورزش با آرمان‌های امام راحل در جمع خبرنگاران اظهار کرد: امروز نماینده‌هایی از خانواده‌ بزرگ ورزش به تجدید میثاق با آرمان‌های امام راحل آمده تا نشان دهند همگام با هم برای پیشبرد اهداف جمهوری اسلامی ایران قدم بر می‌دارند. این دیدار به گونه‌ای است که ما متوجه باشیم در چه شرایطی هستیم و برای به ثمر رسیدن آرمان‌های امام خمینی (ره) تلاش می‌کنیم بنابراین باید پشتیبان دولت باشیم و تا بر دشمنان ایران غلبه کنیم. 

او در پاسخ به وضعیت باشگاه پرسپولیس بیان کرد: در حال حاضر در شرایط فرهنگی قرار داریم و تجدید بیعت با امام اهمیت بیشتری دارد و همه تحت تاثیر این تجدید بیعت هستند. بنابراین نمی خواهم در مورد مسائل بسیار کوچک صحبتی کنم. اجازه دهید در مورد تیم‌های باشگاهی و فوتبال در فضای دیگری حرف بزنیم.

گودرزی همچنین در این مراسم اظهار کرد: جامعه ورزش باید با نصب العین قرار دادن صحبت‌های مقام معظم رهبری و بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران موجب سربلندی کشور شود. امروز جامعه ورزش ما از کسانی که به دنبال سربلندی نظام هستند حمایت می‌کنند.

او ادامه داد: اکنون ما با تحریم های ظالمانه‌ای روبرو هستیم که دولت تدبیر و امید در تلاش برای از بین برد و رفع این تحریم‌ها است. امیدواریم جامعه ورزش در حوزه اخلاق و توسعه فرهنگ بیش از پیش تلاش کند.