به گزارش سرویس ورزشی برنا و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، آخرین وضعیت بودجه سال 94 وزارت ورزش و جوانان، گزارش برنامه ششم توسعه و آخرین وضعیت انتخابات فدراسیونها، مباحث مطرح شده در نشست معاونان این وزارت‌خانه بود. 

دکتر گودرزی وزیر ورزش و جوانان در جمع معاونان وزارتخانه با تشکر از حضور پررنگ و با شکوه در مراسم و جشن های سالگرد پیروزی انقلاب گفت: امیدوارم این شور و نشاط جامعه جوان و ورزش برای حضور در صحنه های پشتیبانی از انقلاب را همواره شاهد باشیم.

در ادامه نشست عزیزی مدیر کل امور مجلس با ارائه گزارشی از آخرین وضع بودجه سال 94 وزارت ورزش و جوانان با تقدیر از فعالیت های دکتر خادم معاون امور مجلس گفت: دولت همواره حمایت لازم را از ورزش داشته و با توجه به اهمیت سال آینده در کسب سهمیه المپیک، انتظار می‌رود مجلس هم کمک مناسبی به بودجه این بخش نماید.

همچنین پاسوار گزارشی از فعالیت‌های این وزارتخانه در جهت تدوین سیاست‌ها و برنامه های اجرایی و راهبردهای وزارت ورزش و جوانان برای پیشنهاد به دولت جهت برنامه ششم توسعه ارائه کرد.

دکتر نصرالله سجادی معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان، با اعلام اینکه از ابتدای سال تاکنون انتخاب 13 فدراسیون را برگزار کرده‌ایم، گفت: 8 فدراسیون دیگر باقی مانده که امیدوارم تا پایان سال انتخابات آنها برگزار شود.

وزیر ورزش و جوانان با تقدیر از عملکرد حوزه قهرمانی در برگزاری صحیح انتخابات ریاست فدراسیون‌ها گفت: وزارت ورزش و جوانان در این بخش بی‌طرف است و رای مجمع برای ما میزان است و اهمیت دارد.