به گزارش سرویس ورزشی برنا، محمد رویانیان گفت: مشکل اصلی پرسپولیس کادر فنی نیست، بلکه مشکلی است که فصل گذشته نیز تیم را آزار داد و ما برای حل این مشکل تصمیم گیری خواهیم کرد. هواداران پرسپولیس بدانند در جریان تمامی مشکلات تیم هستم و برای حل آن اقدامات لازم را اتخاذ خواهیم کرد.

وی ادامه داد: نمی‌خواهم سریع و آنی تصمیم بگیرم و در این شرایط خاص دست به اقدامی بزنم که اوضاع را بدتر کند. برای تصمیم گیری نهایی درباره موضوعی که مد نظر ما است، فرصت دارم. ما مشکلات پرسپولیس را ریشه یابی کرده و می‌دانیم که چه موضوعی هم در فصل گذشته و هم در فصل جاری به تیم لطمه زده است.

مدیرعامل پرسپولیس تصریح کرد: به صراحت باید بگویم مشکل اصلی پرسپولیس کادر فنی نیست. بخش عمده مشکلات پرسپولیس به مسائلی بر می‌گردد که فصل گذشته نیز تیم را تخریب کرد. مساله‌ای که فصل قبل مصطفی دنیزلی را به بن بست کشاند، امسال به شکل دیگری بروز پیدا کرده است و من به خاطر پرسپولیس در صورت رفع نشدن این مشکلات اقدام خواهم کرد.

رویانیان گفت: ایمان دارم که با تغییر کادر فنی مشکل پرسپولیس حل نخواهد شد، بلکه باید مشکلات دیگر را برطرف کرد. ما باید مشکل شناسایی شده را حل و فصل کنیم. این مشکل فصل قبل هم وجود داشت. ما برای حل و فصل آن تمام راه‌ها را امتحان کردیم. اما ظاهرا بعضی نمی‌خواهند، مشکل حل شود و به حسن نیت، اعتماد و اتمام حجت‌های ما نه تنها پاسخ مثبت نداده، بلکه درخواست‌های ما برای حل مشکل را در عمل رد کرده اند. بنابراین بنده برای حل این مشکل مجبورم آخرین اولتیماتوم را بدهم.

مدیرعامل پرسپولیس خاطر نشان کرد: امروز هم می‌خواهم با این حرف‌ها موضوع را سر بسته با هواداران در میان بگذارم. اگر این مشکل حل نشود و بار دیگر بروز پیدا کند، دست به عمل جراحی خواهم زد. ما برای حل این مشکل همه راه‌ها را امتحان کردیم ولی متاسفانه اثر بخش نبوده است. امیدوارم مجبور نشوم تصمیمی بگیرم که بر خلاف تصور هواداران باشد. تاکید می‌کنم وقتی پای مصلحت و آبروی پرسپولیس در میان باشد با هیچ فرد و گروهی تعارف نخواهم کرد و تصمیمی خواهم گرفت که به نفع پرسپولیس باشد و دلایل اتخاذ چنین تصمیمی را نیز با هواداران در میان خواهیم گذاشت.

رویانیان در پایان گفت: با صراحت باید بگویم یکبار دیگر برای رفع این مشکل اقدام خواهم کرد اما اگر اثربخش نبود، به زودی تصمیم نهایی را اتخاذ می‌کنم.