به گزارش سرویس ورزشی برنا، مدیرعامل و سرمربی استقلال در پیامی مشترک از طرفداران استقلال خواستند تا تیم نوجوانان کشورمان را در بازی حساس مقابل استرالیا همراهی کنند. در پیام دکتر علی فتح اله زاده و امیر قلعه نویی آمده است: یکشنبه،در یکی از آغازین روزهای ماه مهر،چشم امیدمان به هنرنمایی،تلاش و غیرت همیشگی علی دوستی مهر و لشگر جوان و پرتلاشش خواهد بود تا بار دیگر دل جامعه فوتبال و دوستداران فوتبال ملی در رویدادی ملی شاد و مسرور شود. بر این اساس از طرفداران استقلال می خواهیم تا در روز یکشنبه سکوهای ورزشگاه شهید دستگردی را پر کنند تا در رقم خوردن روزی بزرگ و حماسی نقش آفرین باشند و به امید خدا این برد را در کنار هم جشن بگیریم. فتح اله زاده و امیر قلعه نویی همچنین تاکید داشته اند که قصد دارند برای تماشای این بازی به ورزشگاه بروند و از نزدیک شاهد درخشش شیرمردان تیم نوجوانان جمهوری اسلامی ایران باشند.

همچنین باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس نظر به اهمیت مسابقه روز یکشنبه تیم ملی نوجوانان ایران و استرالیا از هواداران خود دعوت کرد تا با حضور در ورزشگاه، از تیم ملی نوجوانان ایران برای صعود به جام جهانی حمایت کنند.

در این فراخوان آمده است: با توجه به اینکه تیم ملی نوجوانان ایران در آستانه بازی حساس مرحله یک چهارم پایانی رقابت های قهرمانی نوجوانان آسیا برابر تیم ملی نوجوانان استرالیا قرار دارد و برنده این مسابقه ضمن به دست آوردن جواز حضور در رقابت های جام جهانی، به مرحله نیمه نهایی راه پیدا می کند، باشگاه پرسپولیس از هواداران و مشوقین پرسپولیس که پرشمارترین هواداران فوتبال در ایران و قاره آسیا هستند، دعوت به عمل می آورد تا برای حمایت از نوجوانان کشورمان فردا ساعت 17 در ورزشگاه دستگردی حضور به هم رسانند تا با تشویق های خود، مسیر موفقیت را برای تیم ملی کشورمان هموار کنند.