به گزارش سرویس ورزشی برنا، علی سعیدلو كه امروز به دعوت رسمی امیر قطر به دوحه سفر كرده، پس از دیدار با "شیخ حمد بن خلیفه آل ثانی" بعداز ظهر امروز هم با رئیس قطری كنفدراسیون فوتبال آسیا دیدار و طرفین پیرامون مسائل مختلف فوتبال قاره آسیا از جمله جام ملت های آسیا و جام جهانی 2022 گفت و گو كردند.

در این دیدار سعیدلو از اعطای میزبانی جام جهانی 2022 به قطر ابراز خرسندی كرد و گفت: نقش افرادی مثل محمد بن همام در گرفتن امتیاز میزبانی این رویداد مهم جهانی غیر قابل انكار است و ما هم از اینكه كشوری دوست و مسلمان و همسایه توانسته یك چنین رویداد بزرگی را به منطقه بیاورد خوشحال و خرسندیم.

در این دیدار محمدبن همام به پتانسیل بالای فوتبال در ایران اشاره كرد و گفت: بدون شك ایران هنوز هم از جمله كشورهای با قدرت در فوتبال آسیا است و فوتبال شما دارای پتانسیل و توانمندی بالایی است كه با یك برنامه ریزی درست و دراز مدت باردیگر به قدرت برتر فوتبال آسیا تبدیل خواهد شد.

وی از پیشرفت چشمگیر فوتبال بانوان در ایران تقدیر كرد و اظهار داشت: شما الگوی جدیدی از فوتبال زن مسلمان به دنیای اسلام ارائه كردید و راه را برای بانوان فوتبالیست مسلمان بازگذاشتید تا بانوان فوتبالیست مسلمان هم بتوانند در عرصه مسابقات مهم بین المللی حضور داشته باشند.