میرشاد ماجدی درباره آخرین وضعیت آبی پوشان پایتخت به خبرنگار ورزشی برنا گفت: خوشبختانه شرایط خوبی داریم و تمرینات خود را دنبال می‌کنیم تا برای بازی هفته آینده با سپاهان اصفهان آماده شویم. به غیر از نفرات ملی پوش، حنیف عمران زاده را به علت مصدومیت فعلا در اختیار نداریم و او تحت نظر کادر پزشکی مشغول به مداوا است تا به شرایط مطلوب برسد. فردا هم یک دیدار دوستانه با فجرسپاسی شیراز برگزار می‌کنیم تا بازیکنان از شرایط مسابقه خارج نشوند و کادر فنی هم بتواند نقاط ضعف و قوت را شناسایی کند.

وی در مورد تمرین نکردن فابیو جانواریو در تمرین روز پنجشنبه نیز اظهار داشت: فابیو به خاطر این که تازه از برزیل آمده بود، از کادر فنی اجازه گرفت که تمرین نکند. جانواریو از امروز در تمرینات حضور پیدا می کند و مشکلی وجود ندارد.

سرپرست استقلال درباره این که چرا مجتبی جباری با بدنساز تیم راه آهن تمرین می‌کند، نیز گفت: جباری بعد از گذراندن دوره مصدومیت زیر نظر کادر پزشکی، هنوز به تمرینات استقلال نیامده و خودش باید پاسخگوی این قضیه باشد.

ماجدی درباره حضور حجت چهار محالی در تمرینات تصریح کرد: چهار محالی با نظر قلعه نویی به تمرینات آمده و فعلا در کنار بازیکنان تمرین می‌کند و اگر شرایطش خوب باشد، استقلالی شود.

او در مورد شایعه معاوضه میداودی با غلامی و منوچهری با نظری نیز اظهار داشت: این صحبت‌ها گمانه زنی است و واقعیت ندارد. عده‌ای می‌خواهند با مطرح کردن این صحبت‌ها آرامش را از استقلال بگیرند و تا نیم فصل اتفاقی در استقلال رخ نخواهد داد.

ماجدی در انتها به وضعیت عماد محمد رضا اشاره کرد و گفت: استقلال با عماد رضا به توافقات اولیه رسیده است اما اگر این بازیکن می‌خواهد آبی پوش شود، باید مشکل مالیاتی خود را حل کند تا به استقلال بیاید.