به گزارش سرویس ورزشی برنا، این مراسم ساعت 19 دیروز جمعه در تالار ایوان شمس تهران برگزار شد.

این مراسم در روز جمعه 19 آبان توسط کمیته فرهنگی فدراسیون فوتبال با همکاری معاونت فرهنگی اتحادیه فوتبال، شهرداری جمعه تهران، جمعیت حامیان هواداران فوتبال و سازمان لیگ برتر برگزار شد و در این مراسم از زحمات چندین ماهه حامیان و تلاشگران امور فرهنگی فوتبال کشور در سالن ایوان شمس تقدیر شد.

در این مراسم از جمعی از اعضای وزارت ورزش و جوانان، مدیران ارشد فدراسیون فوتبال، مدیران کمیته های فدراسیون فوتبال، هیات فوتبال تهران، 70 تن از مشوقان تهرانی و شهرستانی تیم های ملی، مدیران ورزشگاه آزادی، روسای کانون های هواداران دو باشگاه استقلال و پرسپولیس و همیاران هوداران فوتبال، تقدیر و تشکر شد.

در ابتدای این مراسم نما آهنگی از علیرضا عصار در حمایت از تیم ملی فوتبال ایران به نمایش درآمد و سپس صحنه هایی از عملکرد مشوقین تیم ملی در بازی ایران و کره جنوبی و یک نماهنگ طنز پخش شد.

در این مراسم علاوه بر مهدی محمد نبی دبیرکل فدراسیون فوتبال و غلامرضا بهروان رییس سازمان لیگ و نایب رییس دوم فدراسیون فوتبال، امید نمازی و مارکار آقاجانیان، از دستیاران کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی فوتبال ایران حضور داشتند.

در ابتدای این مراسم محمدرضا ملامحمد رییس کمیته فرهنگی گفت: خوشبختانه تیم های ملی ایران در چند ماه گذشته عملکرد خوبی داشته اند. تیم ملی نوجوانان به جام جهانی نوجوانان صعود کرده و تیم ملی جوانان هم با پیروزی شش بر صفر مقابل کویت به مرحله یک چهارم نهایی رقابتها صعود کرده است و امیدواریم روز یکشنبه مقابل حریفش کره جنوبی بدرخشد. تیم ملی فوتسال هم به مرحله یک هشتم نهایی جام جهانی صعود کرده و تیم ملی فوتبال بزرگسالان هم بازی حساس و مهمی مقابل ازبکستان در ورزشگاه آزادی دارد که با حضور پر شور مردم در ورزشگاه آزادی، درست مثل بازی مقابل کره جنوبی، ان شالله نتیجه لازم را بگیرد.

وی ادامه داد:کمیته فرهنگی فدراسیون فوتبال در چهار سال گذشته فعالیت های فرهنگی زیادی را داشته و در جهت ساماندهی مشوقین تیم های ملی اقداماتی را انجام داده است که خود مشوقین عزیز هم در راه این ساماندهی به ما کمک کرده اند. مشوقین تیم ملی در حال حاضر وضعیت متفاوتی با سالهای گذشته دارند و هر کدام الگوی رفتاری شده اند. در میان آنها از دیپلم و فوق دیپلم تا کسی که دکترا دارد، حضور دارند و این نشان می دهد که مشوقین فوتبال چه سطح و کیفیتی دارند. در بازی مقابل قطر در تهران، نتیجه مورد دلخواه به دست نیامد اما تماشاگران با نظم ورزشگاه را ترک کردند و در بازی مقابل کره جنوبی هم با نظم خاصی جشن پیروزی گرفته شد و ان شالله در بازی مقابل ازبکستان شاهد صحنه های زیبایی از سوی تماشاگران و مشوقین خواهیم بود.

رییس کمیته فرهنگی در پایان گفت: ورزشگاه بدون تماشاگر لطفی ندارد، ورزشگاه پر از تماشاگر هم بودن تشویق های سازماندهی شده لطفی ندارد. پس نقش مشوقین هم در این باره بسیار مهم و خطیر است. من جا دارد از رییس و دبیرکل فدراسیون فوتبال به خاطر حمایت از مشوقین تیم ملی تشکر کنم.

در ادامه مراسم از زحمت کشان امورفرهنگی فوتبال و مشوقین تیم های ملی که در چند ماه گذشته و به خصوص در جریان دیدارهای تیم ملی نوجوانان ایران در رقابت های قهرمانی نوجوانان آسیا و دو بازی تیم ملی فوتبال ایران مقابل قطر و کره جنوبی زحمات فراوانی را کشیدند به این ترتیب با لوح تقدیر و تندیس تقدیر شد:

مرتضی احمدی هنرمند پیشکسوت و عضو جمعیت حامیان هواداران فوتبال

دکتر عبدالرضا ساور، معاون برنامه ریزی و مالی وزارت ورزش و جوانان

علی فرهادی، مدیرکل امور فرهنگی و تربیتی وزارت ورزش و جوانان

مسلم رمضانپور، مدیرکل حراست وزارت ورزش و جوانان

عسگر ملکی بیرجندی، مدیرکل امور برنامه ریزی وزارت ورزش و جوانان

توفیق کابلی، رییس مجموعه ورزشی آزادی

سید حسن طباطباییان، رئیس مجموعه ورزشی شهید شیرودی

سعید سوادی، معاون فنی مجموعه ورزشی آزادی

سعید صمدی، مدیر حراست مجموعه مجموعه ورزشی آزادی

مسعود علیزاده، رییس روابط عمومی ورزشگاه آزادی

سرهنگ حسن عرب سرخی، فرمانده یگان ویژه

سرهنگ پیما، فرمانده اسبق یگان ویژه

سرهنگ محمد کرمی، معاون یگان ویژه

سرهنگ گدری، دانشگاه علوم انتظامی

ساعد صدیقی، رییس تشریفات فدراسیون فوتبال

سید امیرحسین حسینی، مدیرروابط عمومی فدراسیون فوتبال

محمد حسین حمیسی، رییس حراست فدراسیون فوتبال

فرزاد مظفری، کارمند کمیته تشریفات فدراسیون فوتبال

سعید قاسمی، مسئول تدارکات فدراسیون فوتبال

محمد سطوت، کارمند روابط عمومی فدراسیون فوتبال

حسن هوشیار، معاون فرهنگی اجتماعی منطقه 22 و مداح اهل بیت

مهرداد حاجی خانی، شهردار جمعه و معاون فرهنگی اتحادیه فوتبال

حجت الاسلام و مسلمین مالک، امام جماعت فدراسیون فوتبال و عضو کمیته فرهنگی فدراسیون فوتبال

رضا عابدینی، دبیر هیات فوتبال استان تهران

دکتر علیرضا اسماعیلی، معاون فرهنگی باشگاه پرسپولیس

مجید عرب، رییس کانون هواداران باشگاه استقلال

محمد باقر اصفهانی پیشکسوت و عضو جمعیت حامیان هوادار فوتبال

غلامرضا سعادتی، پیشکسوت و عضو جمعیت حامیان هوادار فوتبال

عزیزالله محرم زاده، پیشکسوت و عضو جمعیت حامیان هوادار فوتبال

عباس ابزار چی، پیشکسوت و عضو جمعیت حامیان هوادار فوتبال

حمید شوق جنانی، پیشکسوت و عضو جمعیت حامیان هوادار فوتبال

امین حمل آبادی، مدیر مدرسه فوتبال ایران