علیرضا نورمحمدی درباره بازی با ذوب آهن اصفهان به خبرنگار ورزشی برنا گفت: دیدار با ذوب آهن همیشه سختی‌های خاص خودش را داشته است و این بار هم کار راحتی نخواهیم داشت. ذوب آهن امسال نتایج خوبی نگرفته و می‌خواهد با کسب امتیاز ناکامی‌های خود را جبران کند، اما پرسپولیس در این دیدار محکوم به برد است و تمام تلاش خود را می‌کنیم تا سه امتیاز را بگیریم.

وی درباره این که آیا روند پرسپولیس بعد از برد 6 بر صفر برابر پیکان ادامه خواهد داشت، نیز گفت: در این فصل امتیازات زیادی از دست دادیم و باید طوری بازی کنیم که بهترین نتایج را بگیریم. این که بخواهیم به هر تیم 6 گل بزنیم، سخت است ولی تمام هدف بازیکنان و کادر فنی این است که حداکثر امتیازات را کسب کنیم.

نورمحمدی درمورد عملکرد خط دفاعی سرخپوشان هم اظهار داشت: خدا را شکر در سیستم دفاع سه نفره با حسینی و بنگر به هماهنگی کامل رسیده ایم و می‌خواهیم عملکرد خوبی را به نمایش بگذاریم. به انتقاداتی که درباره دفاع سه نفره می‌شود، توجهی نداریم و کاری که مربیان از ما می‌خواهند را انجام می‌دهیم.

بازیکن پرسپولیس تصریح کرد: مهاجمان خوبی داریم که می‌توانند برای پرسپولیس مفید باشند. انصاری فرد در بازی با پیکان نشان داد که فوروارد بزرگی است و اگر مهاجمان بدنشانسی نیاورند، تعداد گل‌های زده را افزایش خواهند داد.

نورمحمدی در مورد بازگشت کریمی به پرسپولیس نیز گفت: کریمی بازیکن بزرگی است و همه بازیکنان از بازگشت او خوشحال هستیم. امیدواریم علی با رفع مصدومیتش بتواند به پرسپولیس کمک کند. این که می‌گویند کسی از بازگشت کریمی به پرسپولیس ناراحت شده صحت ندارد و شایعه‌ای بیش نیست.

مدافع پرسپولیس درباره جذب رضا حقیقی هم خاطرنشان کرد: نفرات خوبی در خط میانی داریم و حقیقی هم بازیکن جوان و توانمندی است. حضور حقیقی سبب می‌شود تا خط میانی مان تقویت شود.

نورمحمدی در انتها گفت: اگر بتوانیم در بازی با ذوب آهن، ملوان و تراکتورسازی حداکثر امتیازات را کسب کنیم، شرایط پرسپولیس در جدول تغییر خواهد کرد و در نیم فصل دوم انگیزه‌هایمان بیشتر می‌شود چرا که جایگاه پرسپولیس بالای جدول است و با حمایت هواداران می‌توانیم روند صعودی خود را دنبال کنیم.