به گزارش سرویس ورزشی برنا، محمد رویانیان اظهار داشت: انتخاب علی کریمی و محسن بنگر از سوی AFC اتفاق خوشحال کننده ای است و امیدوارم آن‌ها در نهایت از سوی کنفدراسیون فوتبال آسیا به عنوان نفرات برتر مرد سال آسیا انتخاب شوند. این دو بازیکن در فصل گذشته زحمت کشیدند و شایستگی قرار گرفتن در جمع پنج نامزد نهایی مرد سال فوتبال آسیا را داشته‌اند.

وی تصریح کرد: علی کریمی انصافا یکی از برترین‌های فوتبال ما بوده و هست و سال‌های موفقی داشته و محسن بنگر نیز بازیکن توانمند و با غیرتی است که فصل گذشته در رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا خوش درخشیده و AFC با این معیارها آن‌ها را انتخاب کرده است. محسن بنگر سه سال است نامزد کسب این عنوان می‌شود و امیدوارم بار دیگر به تیم ملی دعوت شود.

مدیر عامل پرسپولیس افزود: من آرزو دارم کریمی و بنگر عناوین برتر را به خود اختصاص داده و در انتخاب نهایی AFC رتبه‌ای کسب کنند که موجبات خوشحالی هر چه بیشتر هواداران پرسپولیس فراهم شده و افتخاری دیگر از سوی پرسپولیس به جامعه فوتبال هدیه داده شود. در گذشته نیز علی دایی، مهدی مهدوی کیا، علی کریمی و خداداد عزیزی به عنوان مرد سال فوتبال آسیا انتخاب شده‌اند که همگی جزو خانواده بزرگ پرسپولیس بوده‌اند.

رویانیان درباره مذاکرات خود با باشگاه فجر سپاسی برای جذب رضا حقیقی گفت: با مدیر عامل محترم باشگاه فجر سپاسی توافقات بسیار خوبی داشته‌ایم و با آقای یاوری سرمربی این تیم نیز صحبت کرده و مشکلی برای جذب این بازیکن نداریم. انشاءا... مذاکرات نهایی را انجام می‌دهیم، با این وجود بنده باز هم با مدیر عامل و سرمربی فجر سپاسی در ارتباط خواهم بود تا در سایه تعامل این بازیکن را جذب کنیم.

رویانیان در ادامه گفت: درباره رضا حقیقی و مصدومیتش شایعاتی منتشر می‌شود که صحت ندارد و امیدوارم از چنین شایعاتی اجتناب شود. حقیقی بازیکن توانمندی است که کار مداوایش به خوبی انجام می‌شود و مصدومیت او چیز حادی نیست.

مدیر عامل باشگاه پرسپولیس در پاسخ به این سوال که با توجه به اظهار نظر مربی تیم گهر درود مبنی بر اینکه باشگاه پرسپولیس اگر علیرضا واحدی نیکبخت را می‌خواهد، قاضی و انصاری فرد را به ما بدهد، گفت: اگر مسوولان محترم باشگاه گهر چنین خواسته‌ای دارند این انتقال منتفی خواهد شد و ما در صورتی که نیکبخت با باشگاهی قرارداد نداشته باشد برای جذب او اقدام خواهیم کرد. همچنین باید بگویم به ما گزارش شده بود که نیکبخت در حال حاضر با باشگاهی قرارداد نداشته و بازیکن آزاد است اما ظاهرا قضیه اینگونه نبوده است. به هر حال اگر مسوولان گهر خواهان دو بازیکن پرسپولیس هستند باید این ماجرا را برای نیم فصل منتفی بدانیم و اگر مذاکرات خوب پیش برود، برای فصل بعد می توانیم نیکبخت را جذب کنیم.