به گزارش سرویس ورزشی برنا و به نقل از سایت پرسپولیس، محمد رویانیان که روز گذشته به همراه تنی چند از معاونان خود و مدیران باشگاه در میان استقبال نمایندگان سفارت ایران و مسوولان باشگاه میلان برای انجام مذاکرات و امضای سند همکاری وارد ایتالیا شد، در هتل محل اقامت خود نشستی را با مدیر روابط بین‌الملل و ارتباطات باشگاه میلان برگزار کرد که حاصل آن تهیه پیش نویس تفاهم‌نامه همکاری بود.

امیر مشیری، سرپرست روابط بین‌الملل باشگاه پرسپولیس با اعلام این مطلب در ادامه افزود: این نشست حدود 45 دقیقه به طول انجامید. پیشتر از این، قبل از انجام سفر مفاد تفاهم‌نامه در مکاتبات بین دو باشگاه مورد بررسی قرار گرفته بود.

در پایان این جلسه مدیر عامل باشگاه پرسپولیس به مدیر روابط بین‌الملل باشگاه میلان گفت: مفاد این تفاهم‌نامه را قطعی تلقی نکنید، چون در جریان مذاکراتی که با مسوولان و مدیران باشگاه میلان خواهیم داشت و در جریان بازدیدها، به طور قطع موارد جدیدی که مورد نظر ما خواهد بود اضافه خواهیم کرد.

مدیر روابط بین الملل باشگاه میلان هم در پاسخ به این اظهارات گفت: این مساله کاملا منطقی و طبیعی است و در مذاکرات مواردی پیش می‌آید که مورد نظر دو باشگاه خواهد بود و بر سر اضافه شدن آنها به تفاهم‌نامه، صحبت خواهیم کرد.

این مقام باشگاه ایتالیایی در پایان خاطر نشان کرد: امیدوارم میزبان خوبی برای باشگاه پرسپولیس باشیم که از پرطرفدارترین باشگاه‌های ایران و آسیا است.