به گزارش سرویس ورزشی برنا، محمد رویانیان افزود: آقای یاوری در این مدت قبل از شروع نیم فصل دوم لیگ نشان داد که یک سرمربی شجاع، مقتدر و نترس است. او و تیم فجر سپاسی به تیم‌های دیگر لیگ کمک زیادی کردند. این مرام یاوری وقتی کامل شد که وی قبل از شروع بازی با من تماس گرفت و گفت که تیم ما هرچه نیاز دارد، اعلام کنیم تا آن‌را فراهم کنند. او و باشگاه فجر سپاسی در نهایت محبت را نسبت به تیم ما داشتند و این حرکت یاوری نشان داد که او یک پهلوان است و به همین دلیل می‌گویم که اگر به یک پهلوان ببازیم، نباید ناراحت باشیم.

مدیر عامل باشگاه پرسپولیس، افزود: من از صمیم قلب از یاوری و جعفری که ایشان هم تماس گرفته بودند، تشکر و قدردانی می‌کنم. این نتیجه هیچ چیز از ارزش‌های باشگاه و تیم را کم نمی‌کند و مردم شیراز حتما به چنین مجموعه‌ای افتخار می‌کنند. من نیز به احترام آن‌ها و شهید سپاسی و مردان پهلوان این تیم در نخستین فرصتی که به دست بیاید به شیراز خواهم رفت تا از نزدیک با مسوولان باشگاه و یاوری دیدار کنم.

رویانیان در ادامه با اشاره به پیروزی سرخپوشان تصریح کرد: به گل‌محمدی و بازیکنان تیم خسته نباشید می‌گویم. آن‌ها زحمت کشیدند و دل هواداران را شاد کردند. روند خوبی را در تیم شاهد هستیم که حاصل آن دو پیروزی از سه بازی اخیر بوده است.

تیم بدون حاشیه و مشکل کار می‌کند و رفاقت و همدلی خوبی را در تیم شاهد هستیم. از بازیکنان می‌خواهیم تحت هدایت سرمربی خود با همین همت و تعصب در بازی‌های بعدی حاضر می‌شوند و شادی هواداران را رقم بزنند.