به گزارش سرویس ورزشی برنا، طرفداران تیم سرخپوش پایتخت کم کم خاطرات تلخ نیم فصل اول را فراموش می‌کنند و حالا چشم امید حتی به موفقیت تیمشان در روزهای آینده دارند.

پرسپولیسی که در نیم فصل اول اسفبارترین بازی‌ها را از خود به نمایش می‌گذاشت و از گلزنی‌های پیاپی عاجز بود، در سه مسابقه اخیر 10 گل به ثمر رسانده است.

این تیم با هدایت مانوئل ژوزه در 13 هفته نخست لیگ فقط 9 گل به ثمر رساند (میانگین کمتر از یک گل در هر بازی) و در هفته چهاردهم بود که پیکان را 6 تایی کرد تا کمی از بحران فاصله بگیرد.

حالا شرایط متفاوت شده و کار به جایی رسیده که پرسپولیس در سه بازی برابر تیم‌های ملوان، صنعت نفت و فجرسپاسی 10 گل وارد دروازه حریفان می‌کند و موقعیت‌های گل زیادی را نیز به هدر می‌رود؛ طوری که یحیی گل محمدی در کنفرانس خری دیروز به نوعی از مهاجمانش گله کرد و معتقد بود تیمش باید حداقل 5 گل به ثمر می‌رساند.

نکته جالب دیگر گلزنی این تیم در دقایق نخست است. پرسپولیس برابر ملوان در دقایق 2 و 20، مقابل صنعت نفت در دقایق 4 و 10 و برابر فجر نیز در دقایق 1 و 26 موفق به گلزنی شد تا بار خود برای پیروزی را تا حد زیادی ببندد. در واقع به جز دیدار با آبادانی‌ها که در نیمه دوم کار به تساوی کشیده شد، در دو بازی دیگر سرخپوشان دو برد دلچسب کسب کردند.

بهترین تیم تاریخ پرسپولیس در دهه 60 بازی می‌کرد. آن تیم مشهور به شروع طوفانی و غافلگیر کردن حریفان بود. عنوان می‌شد که پرسپولیس قبل از شروع بازی دو گل از حریف پیش بود و همین عامل باعث شد تا تیم دهه 60 همواره به عنوان یک الگو در اذهان باقی بماند.

و حالا پرسپولیس فعلی نیز حداقل در گلزنی زود هنگام دستکمی از آن تیم رویایی ندارد و همین مساله هواداران را به آینده امیدوار کرده است.