به گزارش سرویس ورزشی برنا، مرحله یک چهارم نهایی فوتبال جام حذفی باشگاه‌های کشور فردا با انجام سه دیدار برگزار می‌شود که در یکی از مهم‌ترین بازی‌ها تیم‌های استقلال تهران مدافع عنوان قهرمانی این رقابت‌ها و ابومسلم مشهد شگفتی ساز جام حذفی از ساعت 16:30 در ورزشگاه آزادی به مصاف هم خواهند رفت.

استقلال که صدرنشین لیگ برتر است، در دو بازی قبلی خود در جام حذفی توانسته بود تیم‌های سایپا البرز و گهر دورود را کنار بزند و ابومسلم هم موفق شده بود تیم‌های پیکان تهران و صبای قم را از مقابل بر دارد تا آبی‌ها و مشکی‌ها در یک چهارم نهایی حریف یکدیگر شوند و برای صعود به مرحله نیمه نهایی با یکدیگر رقابت کنند.

استقلال به دنبال این است تا از عنوان خود در جام حذفی دفاع کند و به همین دلیل باید ابومسلم را کنار بگذارد تا کمی به خواسته‌اش نزدیک‌تر شود. ابومسلم هم که وضعیت جالبی در لیگ دسته اول ندارد، تلاش می‌کند تا بازی آبرومندانه‌ای را برابر استقلال به نمایش بگذارد. این دو تیم چندی پیش در دیداری دوستانه در مشهد به مصاف هم رفته بودند که استقلال توانست با نتیجه یک بر صفر سیاه جامگان را مغلوب کند. برنده این بازی در نیمه نهایی به مصاف برنده دیدار سپاهان اصفهان و صنعت نفت آبادان خواهد رفت.

در دو بازی دیگر مرحله یک چهارم نهایی تیم‌های طلایی پوش لیگ برتر به مصاف هم می‌روند. فولاد مبارکه سپاهان اصفهان و صنعت نفت آبادان از ساعت 14:30 در ورزشگاه فولاد شهر با هم دیدار خواهند کرد. همچنین فجر سپاسی شیراز از ساعت 14 در ورزشگاه دستغیب شیراز میزبان داماش گیلان خواهد بود.

برنامه بازی‌ها و اسامی داوران به شرح زیر است:

مرحله یک چهارم نهایی

چهارشنبه 20 دی 91

*فجر شهید سپاسی- داماش گیلان، ساعت 14، ورزشگاه دستغیب شیراز

یدالله جهانبازی – سعید زارع – مهدی ناصحی – جمشید محمدی – ناظر: ایرج نظری

*سپاهان-نفت آبادان، ساعت 14:30، ورزشگاه فولاد شهر اصفهان

علیرضا فغانی – علی میرزابیگی – رحیم شاهین – قاسم واحدی – ناظر: حاتم بک پور

*استقلال تهران-ابومسلم مشهد، ساعت 16:30، ورزشگاه آزادی تهران

البرز حاجی پور – محمدرضا ابوالفضلی – مجید ویشگاهی – جمشید دانش مهر – ناظر: فریدون اصفهانیان