امیرحسین حسینی در گفت‌و‎گو با خبرنگار ورزشی برنا درباره شایعه انتخاب حبیب کاشانی به عنوان سرپرست تیم ملی اظهار داشت: متاسفانه برخی رسانه‌ها روشی را که پیش گرفته‌اند، روش خوبی نیست. آن‌ها خودشان نام یک نفر را بر سر زبان‌ها می اندازند و سپس با آن شخص نیز مصاحبه می گیرند. این روش درستی نیست.

وی افزود: پیش از کاشانی نیز نام محمد خاکپور، یکی از بزرگان فوتبال کشور مطرح شده بود. نباید به نام این افراد بازی کرد. ضمناً علی کفاشیان تا دیروز در ایران نبود که بخواهد تصمیمی بگیرد.

مدیر روابط عمومی فدراسیون فوتبال عنوان کرد: متاسفانه برخی ها کارهایی را انجام می دهند که در شأن کار رسانه ای نیست و همچنین شأن بزرگان فوتبال کشور را نیز پایین می آورند.

وی درخصوص مصاحبه اخیر کارلوس کی روش با شبکه بی بی سی داشته، گفت: ما هم موافق همه حرف هایی که سرمربی تیم ملی عنوان کرده نیستیم، اما این مصاحبه بخش های مختلفی دارد و کی روش در آن از مردم، حکومت و دولت ایران نیز دفاع و حمایت کرده است. به نظرم بایستی کل مطلب را یکجا دید و تصمیم گیری کرد. مسوولان مربوطه نیز مطمئناً با بررسی این موضوع و حرف های دوباره کی روش، پی به این موضوع خواهند برد.