به گزارش سرویس ورزشی برنا، تیم فوتبال پرسپولیس امروز از ساعت 16:30 در ورزشگاه آزادی به مصاف نفت تهران رفت و توانست با انجام یک بازی زیبا و هجومی حریف خود را با نتیجه پر گل چهار بر یک شکست بدهد.

در این دیدار که در حضور 30 هزار تماشاگر برگزار شد، ابتدا امین منوچهری نفت را در دقیقه 14 پیش انداخت اما محمد نوری در دقیقه 27 گل تساوی را به ثمر رساند تا پرسپولیس دست خالی به رختکن نرود.

در نیمه دوم پرسپولیس بازی هجومی و تماشایی را به نمایش گذاشت و توسط نوری در دقیقه 58، حسین ماهینی در دقیقه 76 از روی نقطه پنالتی و هادی نوروزی در دقیقه 86 به گل رسید تا پس از پیروزی 6 بر صفر برابر ملوان انزلی دومین بازی خود در جام حذفی را هم مقتدرانه پشت سر بگذارد. پرسپولیس در این بازی چند فرصت مسلم گلزنی دیگر را از دست داد و می توانست تعداد گل های خود را افزایش بدهد.

پرسپولیس در مرحله یک چهارم نهایی به مصاف ذوب آهن اصفهان خواهد رفت و قرار است میزبان این دیدار با انجام قرعه کشی مشخص شود. سعید مظفری‌زاده داور مسابقه به حامد فلاح‌زاده از نفت و نوری از پرسپولیس کارت زرد نشان داد.

*ترکیب نفت تهران:

حامد فلاح‌زاده، وریا غفوری، بهمن کامل، احمد آل‌نعمه، مرتضی پورعلی‌گنجی، مگنو باتیستا(76 محمد منصوری)، محسن یوسفی( 62 مصطفی سیفی)، محمدحسین مهرآزما( 69 رحیم ذهیوی)، امین منوچهری و یعقوب کریمی

سرمربی: منصور ابراهیم‌زاده

*ترکیب پرسپولیس:

نیلسون جونیور، سیدجلال حسینی، علیرضا نورمحمدی، مهرداد پولادی، مارکو پروویچ( 83 امیرحسین فشنگچی)، رضا حقیقی، محمد نوری، حسین ماهینی، علی کریمی( 84 مهدی مهدوی‌کیا)، غلامرضا رضایی( 79 هادی نوروزی) و کریم انصاری‌فرد

سرمربی: یحیی گل‌محمدی