به گزارش سرویس ورزشی برنا، علی کفاشیان اظهار داشت: امروز انتخابات هیات فوتبال استان چهارمحال بختیاری در فضایی بسیار خوب برگزار شد و پس از اینکه به مرحله دوم رسید، سعید زارع در مرحله دوم با 14 رای برای چهارسال رییس هیات فوتبال استان چهارمحال بختیاری شد. ایشان 4 سال دبیر هیات فوتبال در دوران غلامی رییس قبلی هیات فوتبال بود و فردی فوتبالی است که مطمئنا می‌تواند برای فوتبال استان مثمر ثمر باشد.

وی در ادامه گفت: پس از انتخابات از باشگاه دسته سومی نبرد شهرکرد بازدید کردم که تیم بسیار خوبی است و امیدوار است که بتواند با تلاش به لیگ دسته دوم صعود کند. سپس با استاندار ملاقاتی داشتیم که ایشان هم فردی علاقه مند به فوتبال بود و بسیار مشتاق بود که در فوتبال، فوتسال و فوتبال ساحلی استان چهارمحال بختیاری، در سطح لیگ برتر و لیگ یک تیم داشته باشد. استاندار قول همکاری را در همه زمینه‌ها داد و همچنین با توجه به اختلاف سطح استان با دریا، محل مناسبی برای برگزاری اردوهای داخلی تیم های ملی مختلف است و می تواند برای اردوهای داخلی تیم ملی مکان مناسبی باشد.

کفاشیان درباره جلسه‌اش با کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی هم گفت: دیشب با کی روش جلسه‌ای داشتم و درباره موارد مختلف بحث کردیم و مقرر شد که فدراسیون و سازمان لیگ از تیم ملی حمایت کنند تا برنامه‌های کادرفنی به خوبی اجرا شود. کی روش هم نظراتش را بیان کرد و گفت که لیگ برتر همیشه می‌تواند برگزار شود، اما جام جهانی همیشه نیست و چهار سال یک بار است. همچنین قرار شد هفته آینده جلسه‌ای با حضور علی کفاشیان، مهدی محمد نبی و کارلوس کی روش، مهدی تاج و علی کاظمی برگزار شود تا برنامه‌های تیم ملی در آن اجرایی شود و زمینه موفقیت تیم ملی در رقابت‌های مقدماتی جام جهانی فراهم شود.