به گزارش سرویس ورزشی برنا و به نقل از سایت پرسپولیس، نشست هماهنگی بازی پرسولیس و ذوب آهن دیشب در اصفهان برگزار شد. نماینده سازمان لیگ در نهایت تعجب اعلام کرد، مجتبی حسینی طبق حکم کمیته انضباطی حق نشستن روی نیمکت پرسپولیس را ندارد و محروم است.

این موضوع با اعتراض سعید شیرینی همراه شد. وی در این جلسه گفت: محتبی حسینی محرومیت خودش را در دیدار با سایپا طی کرده و محرومیتش یک تصمیم غیر منصفانه و ناگهانی است.

نماینده سازمان با استناد به اینکه در حکم کمیته انضباطی قید شده یحیی گل‌محمدی مورد بخشش قرار گرفته اما مجتبی حسینی یک جلسه محروم شده است و این محرومیت علاوه بر حکم اخراج وی به حساب می‌آید.

در حکم کمیته انضباطی هیچ اشاره‌ای نشده که محرومیت مجتبی حسینی علاوه بر اخراج وی بوده است. این در حالی است که وی در دیدار با آلومینیوم هرمزگان در حالی از زمین بازی اخراج شد که در پی تصمیم اشتباه داور در اعلام خطای کریم انصاری فرد در موقعیت تک به تک، رو به نیمکت‌نشینان پرسپولیس گفته بود: این چه خطایی است که داور می گیرد؟ مجتبی حسین به خاطر چنین جمله ای علاوه بر اخراح در همان بازی از دو بازی محروم شده است در حالی که همگان شاهد هستند برخی مربیان لیگ برتری چه اعتراض‌ها و توهین‌هایی در زمین انجام می‌دهند اما نه اخراج می شوند و نه محروم. جالب تر اینکه باشگاه پرسپولیس در پی رفع محرومیت یحیی گل‌محمدی مورد انتقاد نیز قرار گرفت.

مسوولان باشگاه پرسپولیس نسبت به محرومیت عجیب مجتبی حسینی معترض بوده و پیگیری‌ها خود را برای جلوگیری از تضییع حق پرسپولیس انجام می‌دهد.