به گزارش سرویس ورزشی برنا، تیم ملی فوتبال زیر 22 سال کشورمان یکم فروردین ماه سال 92 در حالی تهران را به مقصد قطر ترک می کند که علیرضا منصوریان سرمربی تیم ملی اسامی 35 بازیکن دعوت شده به تیم ملی را اعلام کرد.

سردار آزمون، بهنام برزایی،امیرجهان کهن، احمد عبدالله زاده، فرشید اسماعیلی، احسان پهلوان، وحید نور محمدی، سعید غلامی، پیمان میری، محمد ضیایی، کاوه رضایی، امید عالیشاه، پیام صادقیان، علیرضا جهانبخش، بختیار رحمانی، مرتضی تبریزی، هادی دهقانی، احمد عرب پور، وفا هخامنش، ایمان صادقی، سید حسین حسینی، علیرضا بیرانوند، امیر عابدزاده، محمدرضا خانزاده، محمد امین حاج محمدی، سعید لطفی، وحید اسماعیل بیگی، نوید خوش هوا، شهریار شیروند، احمد زنده روح، محسن مسلمان، میلاد غریبی، مرتضی پور علی گنجی، یعقوب کریمی و شهاب کرمی نفراتی هستند که از سوی منصوریان به تیم ملی زیر 22 سال دعوت شدند.

گفتنی است؛ طبق اعلام سرمربی تیم ملی زیر 22 سال، از 35 نفر اعلام شده بین 20 تا 22 بازیکن به قطر اعزام می شوند.

برنامه بازیهای قطر به شرح زیر است:

یکم فروردین-سال 92ایران –مراکش

سوم فروردین- سال 92ایران-قطر

پنجم فروردین- سال 92ایران-ترکیه

همچنین علیرضا منصوریان سرمربی تیم ملی زیر 22 سال گفت: 35 بازیکن را به اردوی تدارکاتی تیم ملی زیر 22 سال دعوت کرده ایم که از این تعداد بین 20 تا 22 نفر به تورنمنت قطر اعزام می شوند. این تورنمنت از اول فروردین ماه سال 92 به مدت 6 روز در قطر و با حضور تیم های مراکش، قطر، ترکیه و ایران برگزار می شود.

وی در ادامه بیان کرد: قصد داریم تا تیم کاملی را به تورنمنت قطر اعزام کنیم تا بازیکنان به آمادگی کاملی برسند. با برگزاری اردوهای مداوم و حضور در تورنمنتهای بین المللی و بازیهای دوستانه باید ملی پوشان به اوج آمادگی خود برسند تا برای حضور در رقابتهای قهرمانی آسیا پر قدرت ظاهر شوند. طی 10 ماه اردویی که بازیکنان در آن به انجام تمرینات خود می پردازند پیش بینی 15 تا 20 بازی دوستانه و تورنمنت بین المللی را کرده ایم تا به اهداف خود برسیم. بر همین اساس از باشگاهها می خواهم تا بازیکنان مورد نظرمان را در اختیارمان قرار دهند تا بتوانیم تمرینات را بدون مشکل و با در اختیار داشتن تمام ملی پوشان انجام دهیم.

سرمربی تیم ملی زیر 22 سال گفت: خوشبختانه اکثر بازیکنان زیر 22 سال در رقابتهای لیگ برتر حضور داشته و مرتبا در شرایط بازی قرار دارند که این امر به آماده بودن ملی پوشان کمک بسزایی می کند. از لیست 35 نفره ای که اعلام شد 8 بازیکن ملی پوش از تیم ملی جوانان به ما ملحق شده اند و تا پایان سال نیز از دیگر بازیکنان واجدالشرایط تیم ملی جوانان استفاده خواهیم کرد.

منصوریان در پایان گفت: در نشستی که با مسوولان فدراسیون داشتیم قرار شد تا برنامه ها و اردوهای تیم ملی زیر 22 سال نیز در تقویم فدراسیون فوتبال قرار بگیرد. 15 تا 20 فروردین نیز نشستی را با کفاشیان، محمد نبی و کی روش برگزار خواهیم کرد تا برنامه های خود را بررسی و در نهایت اعلام کنیم.