به گزارش سرویس ورزشی برنا، یحیی گل‌محمدی در کنفرانس مطبوعاتی پس از دیدار تیم های پرسپولیس و ذوب آهن از مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی باشگاه های کشور که با برتری یک بر صفر سرخپوشان به پایان رسید، گفت: خدا را شکر، توانستیم این بازی را ببریم. بازی کردن با ذوب آهن آن هم در اصفهان خیلی سخت است اما بازیکنان ما خوب بودند و با دوندگی و تمرکز خوبی که داشتند راه‌های نفوذ حریف را بستند و توانستند از موقعیت‌ها هم به خوبی استفاده کنند. به آن‌ها خداقوت و خسته نباشید می‌گویم.

وی افزود: هر دو تیم در طول بازی در صدد کسب موقعیت بودند. ما توانستیم از فرصتی که داشتیم استفاده کنیم، ضمن اینکه آن‌ها هم چند موقعیت خوب داشتند. بازی‌های جام حذفی بازی‌های استفاده از موقعیت‌هاست. باید از فرصتی که به دست می‌آید به بهترین شکل ممکن استفاده کرد که ما این کار را کردیم.

گل‌محمدی در مورد تعویض‌هایش تصریح کرد: تا آن زمان که تعویض‌ها را انجام دادم، احساس نکردم که باید در ترکیب تیم تعویض انجام شود. بازیکنان ما خوب بازی می‌کردند. ضمن اینکه این احتمال بود که بازی به وقت اضافه کشیده شود و می‌خواستیم به خوبی از بازیکنان استفاده کنیم. ممکن بود به خاطر مصدومیت به مشکل بر بخوریم و دست‌مان در تعویض‌ها بسته شود، اما تعویض‌هایمان خوب و به موقع بود و بازیکنان تعویضی هم خوب کار کردند.

سرمربی پرسپولیس در خصوص عملکرد خط هافبک سرخپوشان گفت: باید قبول کنیم که بازی کردن مقابل هافبک‌های ذوب آهن سخت بود. هافبک‌های ما موقعیت‌سازی کرده و عملکرد خوبی داشتند.

گل‌محمدی در ادامه در مورد ترکیب اصلی تیمش خاطرنشان کرد: هر بازی شرایط خاص خودش را دارد. نمی‌توانم از الان برای بازی بعد ارنج بچینم. بعد از بازی با ذوب آهن پنج نوبت تمرین داریم که در آن تمرین‌ها مشخص می‌شود چه بازیکنانی در بازی بعد به میدان می‌روند. در خط هافبک ما زوج رضا حقیقی و میثم نقی‌زاده خوب کار کرده و با آمدن محمد نوری هم خط هافبک و تیم‌مان جان تازه‌ای گرفت و خدا را شکر، نوری گل هم زد.